NOWY GŁOS W KIOSKACH: Policja rozbija zabrzański narkobiznes. O ile wzrośnie opłata za przedszkole? Jedna rodzina zapłaci gminie 100 tys. zł. Przed nami święto rodziny. Górnik wciąż wygrywa Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    czwartek, 18 maja 2023 15:21

GŁOS ZABRZA I RUDY ŚLĄSKIEJ. Tradycyjnie od czwartku do nabycia w kioskach i salonach prasowych najnowszy numer drukowanego GŁOSu – jedynego, profesjonalnego i dociekliwego tygodnika o mieście, a w nim wiele ciekawych, aktualnych, ale i kontrowersyjnych tematów z lokalnego życia miasta. Gazetę można także kupić on-line na stronie www.eprasa.pl

Wśród przygotowanych artykułów polecamy dziś szczególnie następujące publikacje:

 

- UDERZENIE W NARKOBIZNES – na pierwszej stronie naszego tygodnika czołówkowy artykuł o sporych sukcesach zabrzańskiej policji w walce z narkotykowymi szajkami. Tylko w jednym mieszkaniu zarekwirowano 2 kg narkotyków, w kolejnym 350 gramów. Do tego wyrywkowe kontrole kierowców i przechodniów. Mundurowi z Zabrza wypowiedzieli wojnę zabójczym substancjom i ich dealerom.

- 16 GROSZY – burza w Radzie Miasta w Zabrzu o podwyżki opłat przedszkolnych w mieście.

- KONIEC TARYFY ULGOWEJ – radni podjęli decyzję, która będzie kosztować jedną tylko rodzinę blisko 100 tys. złotych! Jak to możliwe i o co chodzi?

- ZATARASOWANA DAMROTA - w deszczowe dni straż pożarna ma ręce pełne roboty.

 

- KLOCKI NA BUDOWIE – architektoniczna zabawa powróciła do kalendarza imprez.

- NIE MA JAK LWÓW – nasza dziennikarka odwiedziła jedno z najpiękniejszych przedwojennych polskich miast, które tętni życiem na przekór wojnie.

Jak zwykle nie brakuje też publikacji z dziedziny szeroko rozumianej kultury w mieście, a także zapowiedzi ciekawych wydarzeń. W artykule ZASTRZYK LEKTURY opisujemy najnowsze imprezy plenerowe propagujące czytelnictwo. Prezentujemy także szczegółowy program wszystkich imprez Metropolitalnego Święta Rodziny.

Tradycyjnie też przekazujemy najnowsze wiadomości z lokalnego sportu, w tym oczywiście o sytuacji Górnika Zabrze w Ekstraklasie pod koniec sezonu i kolejnym już zwycięskim meczu. Szczegóły w tekście RADOŚĆ ZE ZWYCIĘSTW.

Najnowszy GŁOS to wiele stron najświeższych, najważniejszych i najciekawszych informacji z życia miasta. Zapraszamy do wszystkich kiosków i salonów prasowych oraz na www.eprasa.pl

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA