Reklama
Rusza preferencyjny zakup węgla dla zabrzan. Podajemy kluczowe informacje i dane kontaktowe Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    niedziela, 13 listopada 2022 18:34

ZAKUP WĘGLA. W związku z wejściem w życie krajowej ustawy o zakupie preferencyjnym węgla dla gospodarstw domowych, także miasto Zabrze przystępuje do zakupu tego surowca z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych, spełniających warunki uprawniające do dodatku węglowego. Postępowanie w sprawach dotyczących weryfikacji wniosku o zakup węgla po cenie preferencyjnej prowadzić będzie Zabrzańskie Centrum Świadczeń Rodzinnych w swym punkcie mieszczącym się przy ul. Wyzwolenia 8 w Śródmieściu.

Wniosek może złożyć osoba fizyczna mieszkająca w gospodarstwie domowym w Zabrzu, na rzecz którego dokonywany jest zakup węgla. Osoba ta musi być uprawniona do otrzymania dodatku węglowego i musi oświadczyć, że nie dokonywała dotychczas zakupu węgla na sezon grzewczy 2022/2023 w cenie niższej niż 2 tys. zł, w ilości 1,5 tony.

 

Podmiotem, który będzie świadczyć usługi sprzedaży węgla zabrzanom po cenach preferencyjnych jest „Huta Pokój” S.A. Grupa Kapitałowa Węglokoks (Ruda Śląska, ul. Piotra Niedurnego 56).

W ślad za informacjami Urzędu Miejskiego w Zabrzu, przekazujemy potrzebne dane kontaktowe w sprawie zakupu węgla:


Strona internetowa: www.hutapokoj.eu
Kontakt drogą mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Infolinia: 32 772 10 30.

 
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA