Najlepsze książkowe prezenty z okazji Dnia Chłopaka Email
Wpisany przez Głos Zabrza napisz do autora    środa, 17 sierpnia 2022 11:19

PROMOCJA. „Nie czytasz książek, nie idę z tobą do łóżka”. Hasło kampanii sprzed lat utrwaliło się w kobiecej świadomości społecznej. Panie statystycznie czytają znacznie więcej, cenią sobie zatem oczytanych mężczyzn, o szerokich horyzontach. Każda okazja jest dobra, aby zdopingować swojego partnera do sięgnięcia po kolejną książkę. Najlepiej po prostu mu ją wręczyć w postaci prezentu. Prócz świąt, urodzin, imienin i rocznic, są jeszcze co najmniej dwie okazje w roku. Warto o nich pamiętać.

 

Dzień Chłopaka oraz Dzień Mężczyzny

To dwa różne święta, które dzieli od siebie ponad sześć miesięcy. Pierwszy obchodzony jest 30 września, drugi zaś 10 marca, zaraz po Dniu Kobiet. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z obu okazji ufundować swojemu partnerowi książkowy prezent. Przecież mówi się „mój chłopak” nawet o dorosłym facecie. Z drugiej strony, każdy nastolatek, który ma dziewczynę, jest już mężczyzną.

Męskie poradniki

Sprezentowanie książki drugiej osobie ma sporą siłę perswazji. Jedna z teorii głosi przecież, że każdy jest tym, co czyta. Można więc podejść do tematu prezentu na Dzień Chłopaka bardzo praktycznie. Sięgnąć po treści motywacyjne i rozwojowe. Takie, które okażą się wsparciem dla konkretnego mężczyzny, przed którym stoją określone wyzwania. Niezależnie od tego, czy ma on problem z prokrastynacją, niską pewnością siebie, podjadaniem czy nieumiejętnością radzenia sobie ze stresem.

Podręczniki i kursy

Innym tropem jest wsparcie hobby swojego partnera. Może chce on nauczyć się nowego języka, gry na gitarze albo postanowił, że zostanie programistą. Materiały do nauki są przeważnie dość kosztowne, zatem jest to bardzo cenny prezent, który podkreśla wysoki stopień zażyłości i zaangażowania. Pokazuje mężczyźnie ponadto, że jego partnerkę interesują jego pasje. Wyraża ona w sposób aktywny zaangażowanie w ich rozwój. To bardzo scala związek.

Męska literatura

Kobiety najczęściej lubują się w romansach, panowie wolą natomiast historie cięższe. Takie, które poruszają tematy zbrodni, honoru, walki o przetrwanie, wypełnienia określonej misji. Gatunek należy dobrać do indywidualnych zamiłowań czytelniczych. Jedni wolą fantastykę, inni kryminały, jeszcze inni beletrystykę wojenną. W każdym przypadku warto zajrzeć do oferty wydawnictwa Świat Książki, która prezentuje się nad wyraz atrakcyjnie. Można przebierać w bestsellerach zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów, cenionych przez czytelników.

Co ważne, nie kupuje się książki w ciemno, ponieważ każda pozycja jest opisana w taki sposób, aby było wiadomo, czego spodziewać się po fabule. Pomocne są także recenzje. Często można liczyć w dodatku nawet na kilkudziesięcioprocentowe rabaty, dzięki którym zamiast jednej książki warto od razu nabyć dwie. Np. romans dla siebie, a kryminał dla chłopaka.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA