W Teatrze Nowym uhonorowano tegorocznych laureatów nagrody św. Kamila Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    środa, 20 lipca 2022 13:19

WYRÓŻNIENIA. Anna Tamas, Zbigniew Barecki, firma DB Cargo, Centrum Organizacji Pozarządowych w Zabrzu oraz zespół lekarski transplantacji płuc i leczenia mukowiscydozy ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu – to tegoroczni laureaci wyróżnień im. św. Kamila. Pamiątkowe statuetki odebrali z rąk prezydent miasta Małgorzaty Mańki – Szulik oraz przewodniczącej Rady Miasta Zabrze Łucji - Chrzęstek Bar podczas gali w Teatrze Nowym.

 

Wyróżnienie św. Kamila ustanowiono w 2001 r. Otrzymują je osoby i instytucje, które pracują na rzecz miasta, budują jego pozytywny wizerunek i zaangażowane są w działalność na rzecz jego mieszkańców.

 
Zobacz także

» Już dziś wręczone zostaną wyróżnienia św. Kamila

WYRÓŻNIENIA. Punktualnie o godz. 17 w Teatrze Nowym w Zabrzu odbędzie się uroczystość wręczenia wyróżnień imienia św. Kamila, a jutro o godz. 12.15 w kościele św. Kamila odprawiona zostanie msza w intencji parafii i miasta.

» Wręczenie nagród Świętego Kamila - 14 lipca 2012

{gallery}SAMORZAD/12-LIPIEC/kamile{/gallery}

» [GALERIA] Oto dzisiejsi laureaci nagród Świętego Kamila!

UROCZYSTOŚCI. To kolejna grupa najznakomitszych, którzy zostali wyróżnieni nagrodą Świetego Kamila za zasługi dla Zabrza. W dwunastej edycji tego prestiżowego konkursu wyróżniono dr Annę Ulatowską-Tustańską, zasłużoną stomatolog,...

» Dziś wręczą Kamile!

UROCZYSTOŚCI. Dziś o godz. 17 po raz dwunasty wręczone zostaną nagrody patrona Zabrza - Świętego Kamila. W trakcie uroczystości w Teatrza Nowym wystąpi również Kwintet Śląskich Kameralistów z koncertem "ba... ROCKOWE JuDaryzmy z...

» Wręczą Kamile

gdzie: Teatr Nowy, Plac Teatralny 1, tel. 32 271-32-56 kiedy: 14 lipca (godz. 17) Gala wręczenia nagrody patrona Zabrza - świętego Kamila. Wystąpi Kwintet Śląskich Kameralistów z koncertem "ba... ROCKOWE JuDaryzmy z domieszką Mozarta".
 

FACEBOOK

 

    DO wynajęcia kawalerka    

w Centrum miasta,

na drugim piętrze,

w kamienicy.

Tel. 509556863

 


 

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA