Reklama
Jak zaparkować przed Parkiem Miliona Świateł, surowe kary za umęczone psy, koronawirus zaatakuje radnych? Nowy Głos już do kupienia i czytania! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 18 listopada 2021 11:51

PRASA LOKALNA. To już dziś w druku ukazał się jedyny zabrzański tygodnik i to tylko w nim przeczytacie o ważnych lokalnych nowinach. Na pierwszej stronie o surowym wyroku dla osób znęcających  się nad zwierzętami - WIĘZIENIE ZA UMĘCZONE PSY, a także o marihuanie przechwyconej w pocztowej paczce - NARKOTYKI Z AFRYKI. Szeroko piszemy o burzliwej dyskusji radnych w sprawie lokalnego podatku od nieruchomości - PODWYŻSZANIE I STĘKANIE. Opisujemy także problemy odbiorców gazu z regulowaniem na bieżąco rachunków. Dlaczego klienci czekają w kolejce nawet trzy godziny... - NIE DA SIE TEGO ZROBIĆ GAZEM?  Ponadto lekturze polecamy:

NIE MAJĄ GDZIE PARKOWAĆ - o problemach kierowców oraz z komunikacją autobusową przy ul. Srebrnej koło Parku Miliona ŚwiatełŚWIATEŁKA I INSTALACJE - gdzie będą  i ile kosztują tegoroczne iluminacje bożonarodzeniowe?

SYSTEM NIEDOSKONAŁY - o elektronicznych tablicach na przystankach komunikacji miejskiej raz jeszcze... 

AGRESORZY ZA KRATAMI - napadł kobietę na ulicy, kolejni pobili mężczyznę w hostelu;

ZDROWY DYSTANS - radni zagrożeni na sesji? Czy czwarta fala zaatakowała Zabrze?

ZWOLNIEŃ DA SIĘ UNIKNĄĆ? - szczegółowo o lokalnych  perturbacjach związanych z rządowymi przepisami dotyczącymi wypłat 500+;

RYSUJĄ KSIĄŻKI - o ciekawej akcji w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 14;

HANYSY ROZDANE - wśród laureatów nasz były, wieloletni fotoreporter; 

DZIEDZICZENIE NIE JEST PROSTE - zawiłości prawe rozwiewa prawnik;

AKCJA: MOBILIZACJA! - bojkot kibiców idzie precz , bo... mecz z Legią!

TRIUMF NA SKARPIE - Szreter, czyli złoty zabrzański bokser 

W numerze także coś z przymrużeniem oka: dowcipy, horoskop, myśl tygodnia... oraz o tym jak św. Marcin przyjechał do Zabrza na koniu. W tygodniku także dokładny kalendarz wydarzeń kulturalnych, książka do wygrania, zaproszenia do kina, wyniki sportowych zawodów oraz zapowiedzi kolejnych. Nie bądź głupi, czytaj prasę!

 
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA