KORONAWIRUS

koronawirus
Na terenie Kąpieliska Leśnego w Maciejowie powstanie - jedyny w województwie - zimowy, baśniowy park świetlny Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    czwartek, 19 sierpnia 2021 15:53

ROZRYWKA. Już w listopadzie, lubiane i chętnie odwiedzane latem Kąpielisko Leśne, przemieni się w baśniowy park światła, w którym zobaczymy interaktywne instalacje i iluminacje. Ta świetlna nowość z pewnością przyciągnie do Zabrza tych, którzy będą chcieli zobaczyć na własne oczy wystawę „Królowa Śniegu – Park Miliona Świateł” – jedyną tego typu atrakcję w całym województwie. Unikalny spektakl świetlno - muzyczny z pewnością zachwyci dzieci i dorosłych. Dzisiaj, w sali historycznej zabrzańskiego Ratusza, podpisana została umowa dotycząca wykonania tej wyjątkowej instalacji pomiędzy spółką gminną MOSiR a firmą Multidekor.

– Zima w Kąpielisku zapowiada się w tym roku magicznie! Chcemy otworzyć to miejsce na inny rodzaj spotkań. Dotąd popularne głównie latem, Kąpielisko Leśne zaprezentuje się w nowej, zaskakującej szacie. Liczymy, że ta ekspozycja ściągnie do naszego pięknego miasta wielu turystów, którzy docenią nasze walory – mówiła podczas spotkania prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik.


WIĘCEJ O TEJ PLANOWANEJ INSTALACJI I KOSZTACH JEJ STWORZENIA NAPISZEMY W OSOBNYM ARTYKULE, W KOLEJNYM, DRUKOWANYM WYDANIU GŁOSU

 
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA