KORONAWIRUS

koronawirus
Olbrzymia wspólnota pod lupą, radni hamowani stoperem, śmieciarze łapani na fotopułapkę. Most idzie do rozbiórki, a piłkarze startują w Lidze Europejskiej. Nowy Głos już do kupienia i czytania! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 22 lipca 2021 09:43

GŁOS ZABRZA I RUDY ŚLĄSKIEJ. Skoro czwartek, to sięgnij po Głos - najnowsze wydanie jedynego tygodnika o mieście, a w nim (i tylko w nim) jak zwykle wiele ciekawych, aktualnych, ale i kontrowersyjnych tematów. Lepiej wiedzieć więcej niż inni! Polecamy szczególnie publikację dotyczącą działania zaskakująco wielkiej wspólnoty mieszkaniowej. Jak powstała i dlaczego? Jak działa? Dlaczego sprawą chce się zająć specjalna komisja rewizyjna radnych? O wstępnych ustaleniach Głosu w tej sprawie piszemy już dzisiaj w tekście KOLOS JODŁOWA. W artykule PENSJE NA ZDROWIE podajemy natomiast ile zarabiają urzędnicy. Okazuje się, że są majętni... Lekturze polecamy także materiał o tym w jaki sposób wnuk spoza Zabrza spędza w naszym mieście wakacje - Z DZIADKIEM JANKIEM oraz jaki to stoper (i kto został jego "guzikowym") pohamuje długie wypowiedzi podczas sesji  Rady Miasta CZAS NA CZASOMIERZ.    Ponadto w Głosie:

ZWŁOKI W PAWŁOWIE - tragiczny przypadek czy zabójstwo?

DZIAŁKA SPRZEDANA - za chwilę zabraknie wolnych terenów w inwestycyjnej strefie...

ZAPOBIEC TRAGEDII - urzędnicy nie chcą poprawić bezpieczeństwa w Biskupicach.

BIBLIOTEKARZE ZAPROSILI DO HOTELU - jak widzą architektoniczne ikony naszych miast filmowcy, fotograficy i pisarze?

BĘDĄ FOTOPUŁAPKI - w Maciejowie wprowadzą nową metodę walki ze "śmieciarzami".

RUSZAJĄ INWESTYCJE DROGOWE - most do rozbiórki, będą objazdy.

POWRÓT DO PUCHARÓW - piłkarze ręczni najpierw zagrają z Norwegami, ale czy mamy nowych dobrych zawodników na Ligę Europejską?

TRIUMF NAD MORZEM - nasi młodzi szachiści znów wygrywają!

NOWY GÓRNIK - trochę trwogi, dużo euforii.  

Tradycyjnie też publikujemy zaproszenia na imprezy kulturalne i sportowe, jest też duża dawka humoru, są propozycje kinowe i telewizyjne, horoskop,  książka do wygrania.


Najnowszy GŁOS to wiele stron najświeższych, najważniejszych i najciekawszych informacji z życia miasta. Zapraszamy do wszystkich kiosków i salonów prasowych oraz na www.eprasa.pl

 
Zobacz także

» Kolejni laureaci Zabrzańskich Aten

WYRÓZNIENIA. Od wielu lat  wybitne osoby i instytucje, które swoją działalnością w sposób szczególny pomnażają potencjał i uczestniczą w rozwoju Miasta Zabrze nagradzane są nagrodą  „Zabrzańska Atena”. Tytuły te nadawane są w...

» Premiery jedna za drugą, a potem festiwal

TEATR. To już dzisiaj o godz. 19! Na deski naszej zabrzańskiej sceny zawita monodram “OdCinek” inspirowany dramatem Jeana Pierre’a Dopange  „Belfer” w wykonaniu Grzegorza Cinkowskiego (na zdjęciu). Sztuka zadaje wiele pytań –...

» Policjant w czasie wolnym... nadal jest policjantem

POZA SŁUŻBĄ. Policjant z Zabrza w czasie wolnym od służby zauważy skodę, której kierowca miał wyraźne problemy z zaparkowaniem. Do zdarzenia doszło obok sklepu spożywczego przy ulicy Konarskiego w Gliwicach. Mundurowy chwilę...

» Dziś na uruchomienie Europejskiego Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia ma przyjechać do Zabrza Prezydent RP Andrzej Duda

WIELKIE OTWARCIE. Dziś o godz.14 nastąpi w Zabrzu otwarcie European HealthTech Innovations Center. Z tej okazji ma przyjechać do naszego miasta Prezydent RP Andrzej Duda. Europejskie Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia to będzie...

» Policyjny pościg ulicami śródmieścia za pijanym kierowcą. W trakcie akcji uderzył on w radiowóz

DZIAŁANIA POLICJI. Po policyjnym pościgu ulicami śródmieścia zabrzańscy stróże prawa zatrzymali mężczyznę, który mając dożywotni zakaz kierowania pojazdami i ponad dwa promile alkoholu w organizmie, kierował samochodem. Mężczyzna...
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA