KORONAWIRUS

koronawirus
Do wygrania profesjonalna sesja fotograficzna, karnet do Amerykańskiego Parku Rozrywki Twinpigs, zajęcia w Studio Artystycznym Maciej, animacje urodzinowe!!! Rusza konkurs z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i… Dnia Ojca Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 14 maja 2020 10:05

RODZINA, ACH RODZINA.  Z powodu epidemii nasz tradycyjny majowo-czerwcowy, rodzinny konkurs, przebiegnie z drobnymi zmianami. Główne założenie pozostaje jednak bez zmian: oczekujemy na Wasze „prace”, które zaprezentujemy na naszych łamach, a autorzy najlepszej (po głosowaniu Czytelników) otrzymają nagrody fundowane przez sponsorów oraz zaproszenie na profesjonalną, plenerową sesję fotograficzną, której efekty także pokażemy w GŁOSie.       Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć nam jedno zdjęcie, na którym uwieczniona jest mama i - w tym roku - także tata (lub jeden rodzic) i jej pociecha(y). To mogą być fotografie z archiwum, pstryknięte nawet dawno, dawno temu (takie rodzinne pamiątki), ale i wykonane właśnie teraz, np. podczas epidemii, kiedy to wiele czasu spędzamy razem w domu. I tutaj kolejne novum - z racji mnogości wolnego czasu (nieczynne szkoły, domy kultury itd.) w tym roku przyjmujemy także „portrety” rysunkowe czy malarskie (technika prac jest dowolna). Na wszystkie prace (zdjęcia, rysunki, obrazy) czekamy w tym roku także dłużej, bo do 25 maja do godz. 15, a można je nadesłać e-mailem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (nr tel. 690 683-103)  dostarczyć osobiście do redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8). Do pracy koniecznie należy dołączyć informacje: swoje dane kontaktowe z numerem telefonu (tylko do wiadomości redakcji) oraz podpisać osoby widoczne na pracy!
    Wszystkie zgłoszone w terminie prace zaprezentowane zostaną na naszych łamach 28 maja oraz dodatkowo na portalu www.GlosZabrza24.pl i od tego momentu ruszy głosowanie na najlepsze, najciekawsze, najmilsze zdjęcie. A głosować będzie można za pośrednictwem wydrukowanego w gazecie kuponu (o terminie ich przyjmowania powiadomimy w momencie ukazania się galerii) oraz wysyłając smsy. Wyniki ogłosimy 4 czerwca – wygra praca, na którą oddanych zostanie w sumie najwięcej punktów! Potem – mamy nadzieję, że do Dnia Ojca (czyli 23 czerwca) koronawirus nie pokrzyżuje zbytnio planów - laureatów zaprezentujemy na fotografiach wykonanych podczas wygranej sesji regulamin konkursu dostępny jest  poniżej).
     Rok temu konkurs wygrali mama Dorota i Antoś (na zdjęciu). Do głosowania wysłali zdjęcie wykonane amatorsko przez tatę Damiana, który wówczas nie był ani na zdjęciu konkursowym ani późniejszym sesyjnym (stąd m.in. zmiana tegorocznego regulaminu na bardziej rodzinny w treści i wyrazie). Dla wszystkich sesja na łonie przyrody, była pełna wrażeń i emocji, gdyż wzięli w takiej „zabawie” udział po raz pierwszy. Może w tym roku to będziecie Wy? Łapcie za aparat, kredki lub pędzel, albo przeglądnijcie domowe archiwum i przyślijcie do GŁOSu swoje najlepsze portrety!
     W tym roku oprócz sesji, którą wykona Jagoda Barchańska i Dawid Klein (o ich firmie Tereferefoto piszemy szerzej w drukowanej wersji tygodnika) do wygrania także miesięczny karnet na zajęcia w Studio Artystycznym Maciej, rodzinny karnet do Amerykańskiego Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach, a także animacje i eventy dla dzieci i dorosłych (na przykład na urodziny) przygotowane i przeprowadzone przez firmę MaryAnn.

  

REGULAMIN KONKURSU RODZINNEGO:
1. Organizatorem konkursu Fotografia z Mamą jest redakcja Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej. Nad jego przebiegiem czuwa Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą: redaktor naczelny Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej, dziennikarze Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej zajmujący się fotografią oraz dyrektor działu Marketingu.
2. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej fotografii lub pracy plastycznej (rysunek, obraz, kolaż - technika wykonania dowolna) na której uwieczniona jest mama i tata (lub jeden  rodziców) oraz ich pociecha (jedno lub kilkoro dzieci). Wygra praca które otrzyma najwięcej punktów.
3. Nadesłane prace mogą być wykonane specjalnie w celach konkursowych bądź być dziełami archiwalnymi. Data wykonania zdjęcia nie jest brana pod uwagę. Jeden uczestnik może wysłać do konkursu tylko jedną pracę..
4. Prace muszą być wykonane w odpowiedniej jakości technicznej tzn. pozwalającej na ich druk w gazecie.
5. Zdjęcia nadsyłać można do 25 maja do godziny 15 drogą internetową (
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub w tym samym terminie - po wcześniejszym ustaleniu godziny dostarczenia pracy pod nr tel. 690 683 103 - fizycznie na adres redakcji (ul. Brysza 8).
6. Nadesłanie prace na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikowanie. Nadesłane prace powinny być opisane: imię dziecka/ dzieci + imię i nazwisko mamy (taty) oraz telefon kontaktowy.
7. Wszystkie nadesłane prace opublikowane zostaną w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej oraz w formie pdf na portalu www.GlosZabrza24.pl
8.    Głosowanie na prace odbywa się za pośrednictwem kuponów drukowanych 28 maja w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej.
Składać je można w redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) do 2 czerwca do godz. 15. Głosowanie odbywać się będzie także za pośrednictwem SMS-ów do końca dnia 2 czerwca (godz. 0). Koszt nadania jednego SMSa – 4,92 zł. SMS należy wysyłać na numer podany drukiem w Głosie przy galerii nadesłanych prac (28 maja). W jego treści wpisujemy tekst umieszczony pod wybranym zdjęciem.
9. Głos oddany za pośrednictwem drukowanych kuponów ma wartość 2 punktów, natomiast głos oddany za pośrednictwem SMS 1 punkt.
10. Obliczenie wyników głosowania dokona Komisja Konkursowa.
11. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 czerwca na łamach Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej oraz na portalu www.GlosZabrza24.pl. W tych samych miejscach opublikowane będzie dodatkowo także wygrana praca oraz ewentualnie kolejne z największą liczbą punktów.
12. Najlepsza praca tzn. uwiecznieni na niej bohaterowie (oraz oczywiście pociecha/pociechy) jako główną nagrodę otrzymują możliwość odbycia profesjonalnej sesji fotograficznej wykonaną przez Jagodę Barchańską i Dawida Kleina (studio Tereferefoto) - jej pokłosie planujemy wydrukować w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej zaplanowanym jeszcze przed Dniem Ojca , czyli do 23 czerwca, karnet rodzinny do Amerykańskiego Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach, miesięczny karnet dla zwycięzcy (dziecka) do wykorzystania na dowolne zajęcia w Studio Artystycznym Maciej w Zabrzu, oraz przeprowadzenie przez firmę MaryAnn animacji (np. urodzinowego przyjęcia).
13. Odbiór nagrody odbywa się za pośrednictwem organizatora konkursu.
14. Po ogłoszeniu wyników laureat powinien w ciągu 24 godzin skontaktować się z organizatorem. Również organizator ze swojej strony będzie się w tym terminie starał skontaktować z laureatem. Brak kontaktu z laureatem sprawi, iż nagroda przyznana zostanie kolejnej osobie o największej ilości głosów (tej która zajęła drugie miejsce). W analogicznym przypadku niezgłoszenia się "drugiego" laureata, nagroda przypadnie kolejnej osobie.
15. Szczegóły dotyczące realizacji nagród, ze względu na panującą epidemię i brak możliwości wcześniejszych ustaleń co do terminu wykorzystania nagród, ustalone zostaną bezpośrednio pomiędzy laureatem a fundatorami nagród, 


 
Zobacz także

» Kolejni laureaci Zabrzańskich Aten

WYRÓZNIENIA. Od wielu lat  wybitne osoby i instytucje, które swoją działalnością w sposób szczególny pomnażają potencjał i uczestniczą w rozwoju Miasta Zabrze nagradzane są nagrodą  „Zabrzańska Atena”. Tytuły te nadawane są w...

» Premiery jedna za drugą, a potem festiwal

TEATR. To już dzisiaj o godz. 19! Na deski naszej zabrzańskiej sceny zawita monodram “OdCinek” inspirowany dramatem Jeana Pierre’a Dopange  „Belfer” w wykonaniu Grzegorza Cinkowskiego (na zdjęciu). Sztuka zadaje wiele pytań –...

» Policjant w czasie wolnym... nadal jest policjantem

POZA SŁUŻBĄ. Policjant z Zabrza w czasie wolnym od służby zauważy skodę, której kierowca miał wyraźne problemy z zaparkowaniem. Do zdarzenia doszło obok sklepu spożywczego przy ulicy Konarskiego w Gliwicach. Mundurowy chwilę...

» Dziś na uruchomienie Europejskiego Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia ma przyjechać do Zabrza Prezydent RP Andrzej Duda

WIELKIE OTWARCIE. Dziś o godz.14 nastąpi w Zabrzu otwarcie European HealthTech Innovations Center. Z tej okazji ma przyjechać do naszego miasta Prezydent RP Andrzej Duda. Europejskie Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia to będzie...

» Policyjny pościg ulicami śródmieścia za pijanym kierowcą. W trakcie akcji uderzył on w radiowóz

DZIAŁANIA POLICJI. Po policyjnym pościgu ulicami śródmieścia zabrzańscy stróże prawa zatrzymali mężczyznę, który mając dożywotni zakaz kierowania pojazdami i ponad dwa promile alkoholu w organizmie, kierował samochodem. Mężczyzna...
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA