Aby w drodze do szkoły było bezpiecznie Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    sobota, 12 października 2019 11:06

AKCJA. Miasto Zabrze zaprasza młodzież szkolną na spotkanie instruktażowe dotyczące zasad bezpieczeństwa, których przestrzeganie jest tak ważne w trakcie roku szkolnego, gdy dzieci i młodzież przemieszczają się na trasie „dom-szkoła, szkoła-dom”, a także gdy docierają na zajęcia pozalekcyjne. Akcja „Energia do nauki” odbędzie się 15 października, w godz. 9 na promenadzie Areny Zabrze. Będzie można zobaczyć radiowóz Policji i Straży Miejskiej, a także wóz strażacki. Będą pokazy sprzętu ratowniczego, pierwszej pomocy i znakowanie rowerów.

Niewątpliwą atrakcją będzie również symulator dachowania udostępniony przez WORD czy też sprzęt, jaki zaprezentuje na promenadzie Areny Zabrze Muzeum Techniki Wojskowej w Zabrzu. W programie wydarzenia przewidziano także występ rolkarzy.

Wśród organizatorów (lub partnerów) tego wydarzenia są m.in.: Tauron, Komenda Miejska Policji w Zabrzu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu, Straż Miejska w Zabrzu, Muzeum Techniki Wojskowej w Zabrzu, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zabrzu.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Futro i pończochy

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do końca 2019 roku


 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA