Szokowe stawki czynszu, zamiast wódki w butelce była woda, remont torowisk z poślizgiem. Nowy Głos już do kupienia i czytania! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 19 września 2019 09:12

TYGODNIK LOKALNY.  Nowe stawki czynszu najbardziej zabolą najemców gminnych mieszkań w domach po termomodernizacji. W tej sprawie na sesji Rady Miasta doszło do ostrej dyskusji. Dlaczego prezydent wprowadza podwyżki sięgające 30 procent? Dlaczego poszkodowani czuja się ci, którzy mają w swych domach nowe ekologiczne ogrzewanie? Dlaczego niektórzy zapłacą czynsz większy nawet o 150 złotych? O tym szeroko już na pierwszej  stronie najnowszego wydania Głosu w tekście SZOKOWA PODWYŻKA. Zaraz obok o niecodziennej akcji strażaków w dzielnicy Zaborze - MALEC SIĘ ZATRZASNĄŁ.  Wewnątrz wydania szeroko opisujemy  sprawę remontów torowisk w centrum. Okazuje się, że zakładane terminy zakończenia robót nie będą dotrzymane. Dlaczego? Przeczytaj RAPORT Z TRZECH FRONTÓW. Ponadto zachęcamy do lektury:


SPRZĄTACZKI I KSIĘGOWE - miasto planuje w celach oszczędnościowych "wyprowadzić" ze szkół pracowników. Liczeniem pieniędzy i czystością klas zajmą się firmy zewnętrzne?

PASY Z FELEREM - jest nowy chodnik i przejście dla pieszych, ale...

NABICI W BUTELKĘ - kupili wódkę, w środku była woda. Producent sprawdził całą serię, sklep nie chce uznać reklamacji.

CO Z TYMI ŚWIADKAMI? - dwie osoby potwierdziły, ze firma urzędnika powoływała się na wpływy w magistracie, śledztwo jednak umorzono

WYGRAŁA ZANDKA - wzięła udział w konkursie pierwszy raz w życiu i od razu sukces.

ELEKTROŚMIECI DO EKOWORA - przyniesiesz zużyty sprzęt, dostaniesz sadzonkę drzewa.

BUDUJA STADION oraz PAMIĘTACIE ŻEGLENIA? - o kolejnych rywalach Górnika Zabrze.

BATY OD MISTRZA - piłkarze ręczni na łopatkach.

GITAROWE CUDA - hiszpańska uczta w filharmonii z Marcinem Dyllą.

Na naszych łamach znajdziecie też Państwo również aktualne zaproszenia kulturalne na najciekawsze imprezy oraz relacje z tych wydarzeń, które już za nami. Na stronach sportowych kalendarz imprez oraz tabele. Ponadto, jak zawsze dobra dawka humoru, kartka z kalendarza, zapowiedzi premier kinowych, horoskop.  


Najnowszy drukowany GŁOS to moc najświeższych i najciekawszych informacji z życia miasta. Zapraszamy do wszystkich kiosków i salonów prasowych.

 


 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Futro i pończochy

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do końca 2019 roku


 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA