Do wygrania tygodniowy pobyt z wyżywieniem dla dwóch osób w ośrodku wypoczynkowym Galicya w Krynicy Zdroju oraz 200 złotowy bon do sklepu zoologicznego! Łap aparat, pstrykaj zdjęcia!!! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    wtorek, 25 czerwca 2019 11:46

KONKURS OTO MÓJ ZWIERZ. Masz złotą rybkę spełniającą życzenia, a może królika z uszami jak kot albo po prostu „kota” na punkcie swego kota? Zrób zdjęcie swemu pupilowi, wyślij je do naszej redakcji i wygraj tygodniowy pobyt z wyżywieniem dla dwóch osób (i oczywiście zwierzaka) w ośrodku wypoczynkowym Galicya w Krynicy Zdroju (ul. Wysoka 24). W naszym letnim konkursie oferujemy dla laureatów również bon o wartości 200 złotych do wykorzystania w hurtowni zoologicznej ZOOBRADO (Zabrze. ul Narutowicza 2).

    Nasze poprzednie wakacyjne fotograficzne zabawy Oto mój zwierz cieszyły się takim powodzeniem, że postanowiliśmy ją tego lata kontynuować. Dwa tygodnie temu uruchomiliśmy jego czwartą edycję i pierwsze zdjęcia pupili na tegoroczny konkursu już do nas docierają! Czekamy na kolejne oraz także na zwierzenia na temat zwierząt. Im krótsze (lecz barwne), tym lepsze. Będziemy je przez całe lato (w miarę miejsca) publikować razem ze zdjęciami pupili, które są głównymi bohaterami konkursu.
     Portrety (wszelkie zwierzęta, czyli nie tylko psy, koty, chomiki i papugi oraz kanarki, ale także, rybki, gady, płazy czy owady – w przeszłości w szranki konkursowe stanął już nawet karaczan!) należy przesłać do 2 lipca do redakcji: pocztą (41-800 Zabrze, ul. Brysza 8) lub e-mailem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Przypominamy, że do zdjęcia należy dołączyć opis (imię zwierzęcia, jego krótką charakterystykę lub losy, a także dane właściciela i numer kontaktowy – do wiadomości redakcji). Fotosy w kolejności nadsyłania (jeśli nadejdzie ich bardzo wiele redakcja zastrzega sobie możliwość wyboru) będziemy prezentować cyklicznie, przez kolejne tygodnie lata (od 4 lipca co czwartek).
    W finale zaprezentujemy wszystkie konkursowe piękności, by wyrównać szanse „modeli”. Przez całe lato bowiem będzie trwało głosowanie na najlepszego, najmilszego, najciekawszego, najzabawniejszego czy najbardziej fotogenicznego zwierzaka. Służyć temu będą kupony drukowane obok prezentacji oraz numery, na które będzie można także wysłać SMS-y. Ogłoszenie wyników nastąpi we wrześniu, a później zaprezentujemy w szerokim dziennikarskim materiale laureata i jego opiekuna (właściciela).

     laureatką pierwszej edycji konkursu był rudzki pies z Tybetu - Apso, pupil Beaty (na zdjęciu)

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Futro i pończochy

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do końca 2019 roku


 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA