Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej nagrodzony wyjątkowym certyfikatem Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    środa, 20 marca 2019 23:10

ŻYCIE AKADEMICKIE. Kierunek analityka biznesowa na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej został nagrodzony Certyfikatem i Znakiem Jakości „Studia z Przyszłością" oraz dodatkowo otrzymał Certyfikat Nadzwyczajny „Lider Jakości Kształcenia". Wyróżnienie podczas uroczystej gali odebrali: dziekan wydziału dr hab. inż. Krzyszfof Wodarski oraz prodziekan ds. nauki Izabela Jonek-Kowalska.

Konkurs „Studia z Przyszłością" ma na celu promowanie najbardziej wartościowych i innowacyjnych kierunków studiów na polskich uczelniach. Certyfikat otrzymują te kierunki, które - zdaniem komisji złożonej z trzech niezależnych ekspertów, reprezentujących środowisko akademickie, gospodarcze oraz organy statutowe Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego - cechują się szczególnie wysoką jakością programu, potencjałem innowacyjnym i orientacją prorynkową.

Z kolei Certyfikat Nadzwyczajny „Lider Jakości Kształcenia" przyznawany jest kierunkom, które w danej edycji konkursu uzyskają najwyższą liczbę punktów rankingowych. Podwójne wyróżnienie dla kierunku analityka biznesowa świadczy o tym, że - zdaniem ekspertów - zalicza się on do grona najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków studiów w Polsce.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA