Kierowca na „haju” i z narkotykami w samochodzie Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    czwartek, 07 lutego 2019 14:57

DZIAŁANIA POLICJI. Policyjni wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji, którzy wspomagali w służbie zabrzańskich mundurowych, zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie woreczek z narkotykami. Ponadto okazało się, że kierował volkswagenem będąc pod wpływem marihuany. Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

- Podczas wieczornego patrolu dzielnicy Zaborze wywiadowcy na ul. Karczewskiego zatrzymali golfa, którym podróżowały dwie osoby. Na widok policjantów kierujący 21-letni zabrzanin bardzo się zdenerwował, a jego zachowanie stało się podejrzanie nienaturalne. Nie miał przy sobie dokumentów, a ponadto samochód, który prowadził, nie posiadał ważnych badań technicznych, zatrzymano dowód rejestracyjny – relacjonuje Rafał Kobyłecki z komendy policji w Zabrzu.

Dodatkowo stróże prawa ujawnili u zatrzymanego woreczek z suszem. Badanie przeprowadzone przez technika wykazało, że zabezpieczony środek to marihuana. Natomiast badanie narkotesterem wskazało, że kierujący może być pod wpływem marihuany. Zabezpieczono jego krew do badan laboratoryjnych .

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty, przyznał się do winy i chce dobrowolnie poddać się karze. Za posiadanie narkotyków oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 3 lat więzienia.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA