Orkiestra zaczyna grać. Dziś koncert Jelonka w Wiatraku Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    sobota, 12 stycznia 2019 11:35

CHARYTATYWNIE.  27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia, ale w Zabrzu pierwsze koncerty już dziś. W CK Wiatrak przy ul Wolności 395 o godz. 19 zagra TSE, Chaos. Transgresja i gwiazda wieczoru - Jelonek (na zdjęciu). Kolejne wydarzenia muzyczne już ruszają na Placu Teatralnym.  Wieczorem o godz. 21 wystąpi tam Gutek.

Celem tegorocznego finału jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju.

W Zabrzu działania związane z WOŚP koordynuje Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży „Wielka Flota Zjednoczonych Sił”. Drugi sztab mieści się w Szkole Podstawowej nr 17. W inicjatywę angażuje się także Pub Oficyna., który organizuje u siebie jutro koncert. Takze jutro największe wydarzenia na Placu Teatralnym. Szeroko o orkiestrze piszemy w drukowanej wersji tygodnika.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA