Stróże prawa na wielkiej imprezie mikołajkowej. Dzieciakom zapewniono wiele atrakcji Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    piątek, 07 grudnia 2018 15:21

MIKOŁAJKI. Policjanci zabrzańskiej prewencji i dzielnicowy z komisariatu I uczestniczyli w imprezie mikołajkowej zorganizowanej w zabrzańskiej hali MOSiR przez gminę dla przedszkolaków, uczniów i dzieci z zabrzańskich ośrodków wychowawczo-edukacyjnych. Wśród wielu atrakcji nie zabrakło niespodzianek przygotowanych właśnie przez stróżów prawa. Mundurowi przygotowali stoisko, gdzie najmłodsi mogli przymierzyć policyjny kask, wsiąść do radiowozu, a także poddać się badaniu daktyloskopijnemu.

 

Na dzieci czekały także dmuchańce takie jak delfin, kogut i wyspa piratów oraz szereg zabaw, a także zajęć sportowych m.in. Z aikido i piłki ręcznej. Wielką atrakcją był Sznupek – maskotka śląskiej policji. Dzieciaki bardzo chętnie do niego tuliły się i robiły z nim pamiątkowe zdjęcia.

 
Zobacz także

» Policjanci byli u przedszkolaków

MIKULCZYCE. Aż stu sześćdziesięciu przedszkolaków przysłuchiwało się w tym tygodniu policjantom, którzy tłumaczyli zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. Podczas spotkania w Przedszkolu nr 24 przypomniano dzieciom m.in. o noszeniu...
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA