Od dziś Centrum Handlowe Platan jest jeszcze większe i piękniejsze. Zakończono jego rozbudowę wartą 40 mln euro! Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    piątek, 26 października 2018 13:32

WIELKIE OTWARCIE. Dzisiaj rano otwarto pasaż handlowy w nowej części Centrum Handlowego Platan. Oferta placówki poszerzyła się nie tylko o nowe marki sklepowe, ale też o strefę gastronomiczną oraz miejsca sprzyjające wypoczynkowi. Już niebawem będzie tu można skorzystać także z oferty nowoczesnej siłowni oraz z sali zabaw dla dzieci. Jednym z pierwszych gości nowego centrum była prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

 

Uroczystego otwarcia dokonał Wojciech Godlewski, project manager w NEPI Rockcastle Poland wraz z Anetą Górską, dyrektor Centrum Handlowego Platan. Aneta Górska przypomniała historię CH Platan - jednego z pierwszych nowoczesnych obiektów handlowych w mieście. Centrum istnieje w Zabrzu od 2003 roku. Każdego roku notuje ponad 4 mln odwiedzin. 

Do tej pory klienci robili zakupy i spędzali czas na przestrzeni 31 tys. mkw. Dzięki rozbudowie, której koszt to około 40 mln euro, galeria zyskała 11 tys. mkw. dodatkowej powierzchni najmu zwiększając tym samym liczbę sklepów do około 120, zagościły nowe, popularne marki, a klienci mogą teraz skorzystać z jeszcze szerszej oferty handlowo-usługowej i strefy rekreacyjnej.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA