Sztolnia i Teatr Nowy zgłoszone do plebiscytu Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    piątek, 07 września 2018 08:41

PLEBISCYT. Trzy projekty z Zabrza, których autorami są Teatr Nowy oraz Sztolnia Królowa Luiza, zostały zgłoszone do plebiscytu Słoneczniki portalu CzasDzieci.pl na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat. W głosowaniu, które potrwa do najbliższej niedzieli, biorą udział: "Bajkowe Niedziele" (Teatr Nowy), "Odkryj Zabrze. Niemapy" oraz "Kulturalny bajtel" (Sztolnia Królowa Luiza).Portal CzasDzieci.pl, jako wieloletni pośrednik między miejscami edukacji i kultury a rodzicami, pragnie wyróżnić najbardziej oddanych dzieciom organizatorów. Chce docenić i nagrodzić organizatorów najlepiej przygotowanych wydarzeń, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju młodych adresatów, będąc równocześnie najlepszą rozrywką.

Podstawowym założeniem konkursu jest oddanie głosu rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym dane inicjatywy. To rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego. Dlatego to właśnie rodzice poproszeni zostali o zgłaszanie i komentowanie najwartościowszych według nich inicjatyw, w których uczestniczyli w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy oraz głosowanie na nominowane wydarzenia i oceniane ich.

Plebiscyt Słoneczniki odbywa się już po raz ósmy w Krakowie, siódmy w Warszawie i trzeci na Śląsku. Tegoroczna gala rozdania nagród na Śląsku odbędzie się w Katowickim Mieście Ogrodów - Instytucie im. Krystyny Bochenek. Przyznane zostaną statuetki Złotych Słoneczników 2018 i Nagrody Rodziców w sześciu kategoriach: język, logika, sztuki wizualne, muzyka, ruch oraz przyroda.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA