Do wygrania profesjonalna sesja fotograficzna, biżuteria, voucher do Zatorladnu oraz karnet na zajęcia w Studio Maciej. Konkurs Fotografia z Mamą oficjalnie rozpoczęty!!! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 10 maja 2018 10:11

RODZINNY KONKURS. Przyślij zdjęcie, a wyślemy Cię na profesjonalną sesję fotograficzną. I nie tylko! Ruszyła ósma edycja naszej akcji z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka!!! W konkursie Fotografia z Mamą wygrać można sesję zdjęciową w wykonaniu Agnieszki i Anny Dziduszkiewicz (FotoSister Studio), specjalistek od ujęć dziecięcych i rodzinnych. Efekty ich pracy zaprezentujemy na naszych łamach 30 maja. Do zdobycia także inne nagrody.Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć nam zdjęcie, na którym uwieczniona jest (wyłącznie) mama i jej pociecha(y). To mogą być fotografie z archiwum, ale i wykonane właśnie teraz, np. podczas najbliższego weekendu. Na prace czekamy do 15 maja do godz. 15, a można je nadesłać e-mailem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), pocztą lub dostarczyć osobiście do redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) – koniecznie należy podać swoje dane kontaktowe oraz podpisać osoby widoczne na zdjęciu! Zgłoszone zdjęcia prezentowane będą zarówno na portalu GlosZabrza24.pl, jak i w naszym tygodniku (17 maja).  Wygra zdjęcie, na które oddanych zostanie w sumie najwięcej punktów. Zdjęcia można już przysyłać!!!

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFIA Z MAMĄ:
1. Organizatorem konkursu Fotografia z Mamą jest redakcja Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej. Nad jego przebiegiem czuwa Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą: redaktor naczelny Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej, dziennikarze Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej zajmujący się fotografią oraz dyrektor działu Marketingu.
2. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej fotografii, na której uwieczniona jest mama oraz jej pociecha (jedno lub kilkoro dzieci). Wygra zdjęcie, które otrzyma najwięcej punktów.
3. Nadesłane zdjęcia mogą być wykonane specjalnie w celach konkursowych bądź być fotografiami archiwalnymi. Data wykonania zdjęcia nie jest brana pod uwagę. Jeden uczestnik może wysłać do konkursu tylko jedno zdjęcie.
4. Zdjęcia muszą być wykonane w odpowiedniej jakości technicznej tzn. pozwalającej na ich druk w gazecie.
5. Zdjęcia nadsyłać można do 15 maja do godziny 15 drogą internetową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub w tym samym terminie dostarczone fizycznie na adres redakcji (ul. Brysza 8).
6. Nadesłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikowanie. Nadesłane zdjęcia powinny być opisane: imię dziecka/ dzieci + imię i nazwisko mamy oraz telefon kontaktowy.
7. Wszystkie nadesłane zdjęcia opublikowane zostaną w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej oraz w formie pdf na portalu www.GlosZabrza24.pl
8.    Głosowanie na zdjęcie odbywa się za pośrednictwem kuponów drukowanych 17 maja w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej oraz za pośrednictwem SMS-ów od dnia 17 maja do końca dnia 22 maja (godz. 0). Koszt nadania jednego SMSa – 4,92 zł. SMS należy wysyłać na numer 74480. W jego treści wpisujemy tekst umieszczony pod wybranym zdjęciem (wybierając np. zdjęcie nr 1 piszemy: TYP.FM.1). Drukowane kupony składać można w redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) do 22 maja do godz. 15.
9. Głos oddany za pośrednictwem drukowanych kuponów ma wartość 2 punktów, natomiast głos oddany za pośrednictwem SMS 1 punkt.
10. Obliczenie wyników głosowania dokona Komisja Konkursowa.
11. Ogłoszenie wyników nastąpi 24 maja na łamach Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej oraz na portalu www.GlosZabrza24.pl. W tych samych miejscach opublikowane będzie dodatkowo także najlepsze zdjęcie oraz ewentualnie kolejne z największą liczbą punktów.
12. Najlepsze zdjęcie tzn. bohaterka fotografii (oraz jej pociecha/pociechy) jako główną nagrodę otrzymuje możliwość odbycia profesjonalnej sesji fotograficznej w atelier Agnieszki i Anny Dziduszkiewicz (Foto Sister Studio), komplet bizuterii ufundowany przez firmę Aleksandra z Zabrza oraz miesięczny karnet dla zwycięzcy (dziecka) do wykorzystania na dowolne zajęcia w Studio Artystycznym Maciej w Zabrzu.
13. Odbiór nagrody odbywa się za pośrednictwem organizatora konkursu.
14. Po ogłoszeniu wyników laureat powinien w ciągu 24 godzin skontaktować się z organizatorem. Również organizator ze swojej strony będzie się w tym terminie starał skontaktować z laureatem. Brak kontaktu z laureatem sprawi, iż nagroda przyznana zostanie kolejnej osobie o największej ilości głosów (tej która zajęła drugie miejsce). W analogicznym przypadku niezgłoszenia się "drugiego" laureata, nagroda przypadnie kolejnej osobie.
15. Sesja zdjęciowa w wykonaniu Foto Sister Studio odbędzie się 28 maja. Jeżeli laureat pierwszego miejsca nie będzie mógł w tym dniu odebrać nagrody (tzn. wziąć udziału w sesji fotograficznej) nagroda główna wraz z pozostałymi przechodzi na kolejnego zwycięzcę. Jeśli sytuacja się powtórzy, nagrody przechodzą na kolejnego zwycięzcę – z największa ilością głosów.
 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 24 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA