Prezes Kaczyński interweniuje w sprawie zabrzańskiego śledztwa! Zabrze pięknieje, ale ze śmieciami sobie nie radzi. Będziemy kibicować zabrzańskiemu olimpijczykowi. Nowy GŁOS już w kioskach Email
Wpisany przez Elżbieta Skwarczyńska-Adryańska napisz do autora    czwartek, 08 lutego 2018 10:15


GŁOS ZABRZA I RUDY ŚLĄSKIEJ. Od dzisiejszego poranka w kioskach i salonach prasowych znajdziecie Państwo najnowsze wydanie drukowanego GŁOS-u, a z nim świeżutkie pączki, które po okazaniu aktualnego egzemplarza naszego tygodnika czekają na państwa w sekretariacie redakcji (ul. Brysza 8). A w gazecie – jak zawsze - wiele ciekawych, aktualnych, często kontrowersyjnych tematów z lokalnego życia miasta.
W materiale czołówkowym – Olimpijczyk z Zabrza! - na pierwszej stronie naszego tygodnika, znane i mniej znane szczegóły z życia i kariery jedynego olimpijczyka rodem z naszego miasta, reprezentanta Kanady w hokeju – Wojciecha Wolskiego, syna sztygara w kop. Makoszowy. Na 3 stronie – Interwencja prezesa – powracamy do sprawy dziwnej pobłażliwości zabrzańskiego wymiaru sprawiedliwości wobec dyrektorki zabrzańskiego Aqariusa, którą zainteresował się sam... Jarosław Kaczyński.


Na 2 stronie najnowszego wydania – Schody i fonatanna – jak niedługo zmieni się, a poniżej- Szklarnia na dachu – jak mógłby się zmienić kolejny fragment centrum Zabrza. A na stronie 7 – Segregacja pod psem – kolejny materiał interwencyjny, poruszający „śmierdzący” temat segregacji śmieci w naszym mieście. W najnowszym GŁOS-ie, jak zawsze nie brak też aktualności z dziedziny kultury i sportu. Na stronie 9 – Martyna van Gogh – piszemy o nominowanym do Oskara, najlepszym filmie 2017 roku Twój Vincent, przy którym pracowało 125 malarzy, a wśród nich rudzianka, Martyna Wolna oraz – Sztolnia malowana -zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym. A na stronie 10 – Górniku, my wierzymy! – o rozpoczynającej się jutro wiosennej rundzie piłkarskiej .
Najnowszy GŁOS to 16 stron najświeższych i najciekawszych informacji z życia miasta. Zapraszamy do kiosków i saloników prasowych.


 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 10 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA