Chwyć za pędzel i kredki! Wygraj nagrodę! Email
Wpisany przez Elżbieta Skwarczyńska-Adryańska napisz do autora    wtorek, 06 lutego 2018 15:21

ZIMOWY KONKURS. Stok nie jest dla bałwanów, to tytuł konkursu plastycznego z atrakcyjnymi nagrodami dla dzieci i młodzieży do lat 16-tu. Organizatorami konkursu, będącego częścią ogólnopolskiej akcji informacyjno–edukacyjnej Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku oraz zainicjowanej przez MSWiA kampanii Kręci mnie bezpieczeństwo są: Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego oraz Fundacja PZU.
Zadaniem uczestników jest zilustrowanie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). Praca może obrazować zarówno jedną, kilka jak i wszystkie zasady określone w tym dokumencie.
Prace z dopiskiem Stok nie jest dla bałwanów, wykonane dowolną techniką rysunkową, malarską lub komputerową, na arkuszach o formacie od A4 do A3 należy przesyłać (do poniedziałku 5 marca) wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres: Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, ul. Puławska 148/150 02-624 Warszawa. Ale uwaga! Decyduje data wpływu do Komendy Głównej Policji. Szczegółowe informacje na temat konkursu, regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie: www.policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku .

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Bajkowe ilustracje

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do 10 marca
Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA