Dzisiaj Międzynarodowy Festiwal Tańca. Wieczorną galę poprowadzi Iwona Pavlović! Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    niedziela, 14 maja 2017 06:51

 

IMPREZY. Najlepsze pary taneczne Europy rywalizować będą dzisiaj (14 maja) w hali Pogoń (Zabrze, ul. Wolności 406) podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańca. Tancerze zaprezentują się zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich. Zabrzański turniej od lat rozgrywany jest w niezwykle wysokiej randze WDSF Open. Prezentowane walce, tanga, samby czy rumby z jednej strony są zatem prawdziwą ucztą dla oczu, z drugiej - pozwalają zdobywać punkty w światowym rankingu. - Zawsze staramy się przygotować jakąś ciekawostkę lub niespodziankę dla naszej publiczności. Tak będzie i tym razem, ale nie chcę jednak zdradzać szczegółów. Trzeba po prostu przyjść na galę i samemu się przekonać - podkreśla Andrzej Dominiak, jeden z organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Tańca.

Taneczna rywalizacja rozpocznie się o godz. 9, natomiast o godz. 18 zaplanowano rozpoczęcie gali wieczornej, którą poprowadzi Iwona Pavlović!

 
Zobacz także

» [GALERIA] Zobacz zdjęcia z drugiego dnia Międzynarodowego Festiwalu Tańca!

TANIEC. XVIII Międzynarodowy Festiwal Tańca już za nami. Przez dwa dni Hala Pogoń wypełniona była miłośnikami tej dyscyplinami i parami zawodników praktycznie z całej Europy. Choć impreza zakończyła się wczoraj, przygotowaliśmy dla...

» Międzynarodowy Festiwal Tańca - 11-12 maja 2013

{gallery}KULTURA/taniec2013{/gallery}{gallery}KULTURA/13-MAJ/taniec{/gallery}

» [GALERIA] Zobacz zdjęcia z drugiego dnia Międzynarodowego Festiwalu Tańca!

TANIEC. Międzynarodowy Festiwal Tańca już za nami. Przygotowaliśmy dla Was jednak fotowspomnienie niedzielnych występów kilku kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z nim - kliknij więcej!

» [GALERIA] Gorący festiwal trwa. Przyjdź jutro, zobacz mistrzów!

TANIEC. W Zabrzu w hali Pogoni dobiega końca pierwszy dzień Międzynarodowego Festiwalu Tańca (). Do finału konkursu WDSF Latina czyli tańców pochodzących z Ameryki Łacińskiej  zakwalifikowały się pary z Węgier, Czech, Ukrainy,...

» Raz, dwa...

gdzie: hala Pogoni, ul Wolności 406kiedy: 11 - 12 maja (godz. 9.30 - 20)Międzynarodowy Festiwal Tańca.
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Futro i pończochy

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do końca 2019 roku


 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA