[REGULAMIN] Ruszył konkurs Fotografia z Mamą! Głosowanie na kuponach i SMS-ami, a nagrodami m.in. sesja fotograficzna i weekend w Krynicy!!! Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    czwartek, 12 maja 2016 09:48

KONKURS. Rekordową ilość zdjęć przesłano w tym roku na nasz - odbywający się po raz szósty - konkurs z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Ostatecznie do konkursu zakwalifikowaliśmy aż 75 fotografii, które opublikowaliśmy w dzisiejszym Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej i teraz pozostaje już tylko czekać na werdykt Czytelników, które z nich jest "naj". Głosy (punkty) można przyznawać wybranej fotografii w dwojaki sposób: za pośrednictwem kuponu drukowanego na stronie 12 w gazecie oraz SMS-em. Na kupony (oczywiście wypełnione) czekamy w redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) do wtorku 17 maja (do godz. 12). SMS-y z przydzielonym każdemu zdjęciu kodem (np. dla zdjęcia nr 1 to TYP.FM.1) można natomiast wysyłać na numer 72-480 (koszt 2,46 zł) do północy tego samego dnia. Głos oddany na kuponie ma wartość dwóch punktów, SMS-owy to 1 pkt.

Wyniki i najlepsze zdjęcia opublikujemy w GŁOSie 19 maja, a więc na tydzień przed Dniem Matki przypadającym w tym roku akurat w Boże Ciało. Zdobywcy pierwszego miejsca (bohaterka fotografii oraz jej pociecha/pociechy) wygrają profesjonalną sesję fotograficzną w atelier Agnieszki i Anny Dziduszkiewicz (Foto Sister Studio), weekendowy rodzinny wyjazd do ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego Galicja w Krynicy-Zdroju oraz miesięczny karnet dla zwycięzcy (dziecka) do wykorzystania na dowolne zajęcia w Studio Artystycznym Maciej w Zabrzu. Efekty sesji zdjęciowej oczywiście opublikujemy (co jest też formą nagrody) na naszych łamach.
Zapraszamy do zabawy! Poniżej prezentujemy strony ze zdjęciami, na które można głosować oraz regulamin konkursu.


REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFIA Z MAMĄ:
1. Organizatorem konkursu Fotografia z Mamą jest redakcja Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej. Nad jego przebiegiem czuwa Komisja Konkursowa, w skład której wchodzą: redaktor naczelny Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej, dziennikarze Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej zajmujący się fotografią oraz przedstawiciel działu Marketingu.
2. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej fotografii, na której uwieczniona jest mama oraz jej pociecha (jedno lub kilkoro dzieci). Wygra zdjęcie, które otrzyma najwięcej punktów.
3. Nadesłane zdjęcia mogą być wykonane specjalnie w celach konkursowych bądź być fotografiami archiwalnymi. Data wykonania zdjęcia nie jest brana pod uwagę.
4. Zdjęcia muszą być wykonane w odpowiedniej jakości technicznej tzn. pozwalającej na ich druk w gazecie.
5. Zdjęcia nadsyłać można do 10 maja do godziny 12 drogą internetową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub w tym samym terminie dostarczone fizycznie na adres redakcji (ul. Brysza 8).
6. Nadesłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikowanie.
7. Wszystkie nadesłane zdjęcia opublikowane zostaną w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej oraz w formie pdf na portalu www.GlosZabrza24.pl
8. Głosowanie na zdjęcie odbywa się za pośrednictwem kuponów drukowanych 12 maja w Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej oraz za pośrednictwem SMS-ów od dnia 12 maja do końca dnia 17 maja (godz. 0). Koszt nadania jednego SMSa – 2,46 zł. SMS należy wysyłać na numer 72-480. W jego treści wpisujemy tekst wydrukowany na czerwono, umieszczony pod wybranym zdjęciem (wybierając np. zdjęcie nr 1 piszemy: TYP.FM.1). Drukowane kupony składać można w redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) do 17 maja do godz. 12.
9. Głos oddany za pośrednictwem drukowanych kuponów ma wartość 2 punktów, natomiast głos oddany za pośrednictwem SMS 1 punkt.
10. Obliczenie wyników głosowania dokona Komisja Konkursowa.
11. Ogłoszenie wyników nastąpi 19 maja na łamach Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej oraz na portalu www.GlosZabrza24.pl. W tych samych miejscach opublikowane będzie dodatkowo także najlepsze zdjęcie oraz ewentualnie kolejne z największą liczbą punktów.
12. Najlepsze zdjęcie tzn. bohaterka fotografii (oraz jej pociecha/pociechy) jako główną nagrodę otrzymuje możliwość odbycia profesjonalnej sesji fotograficznej w atelier Agnieszki i Anny Dziduszkiewicz (Foto Sister Studio), weekendowy rodzinny wyjazd do ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego Galicja w Krynicy-Zdroju oraz miesięczny karnet dla zwycięzcy (dziecka) do wykorzystania na dowolne zajęcia w Studio Artystycznym Maciej w Zabrzu
13. Odbiór nagrody odbywa się za pośrednictwem organizatora konkursu.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA