Weź udział w Rajdzie Renifera. To impreza dla wszystkich kierowców i miłośników motoryzacji Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    piątek, 04 grudnia 2015 20:26

INICJATYWY. Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji zaprasza wszystkich kierowców do udziału w Rajdzie Renifera, który odbędzie się w naszym mieście już jutro - w sobotę 5 grudnia.Impreza rozpocznie się o godz. 16 na pl. Warszawskim i otwarta jest dla wszystkich miłośników motoryzacji, bez względu na posiadane pojazdy. W szranki na równi stanąć mogą kierowcy pojazdów, które ledwie zeszły z taśmy produkcyjnej, jak i te, które po drogach jeżdżą od kilkudziesięciu lat.


Na czym polega impreza? Będzie to jedna z odmian rajdu na orientację. Uczestnicy otrzymają mapę z zaznaczonymi punktami, w których czeka ich wiele niespodzianek i trudnych zadań. Dojechać będą tam musieli własnymi pojazdami, w normalnym ruchu miejskim i zgodnie z przepisami. Mimo tego, będzie ich gonić czas, bo część z najlepiej punktowanych zadań należy wykonać w określonym czasie. A testowi poddana zostanie nie tylko nasza wiedza z historii Zabrza, mechaniki pojazdowej czy pierwszej pomocy, ale również… sprawności prowadzenia pojazdów.

Co więcej, zgodnie z tradycją imprez organizowanych przez Zabrzańskiej Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji, w trakcie Rajdu Renifera przeprowadzona zostanie zbiórka charytatywna. Tym razem na rzecz zabrzańskiego Domu Dziecka. Organizatorzy liczą na wsparcie nie tylko uczestników, ale i widzów. A podopiecznym tej placówki chcą sprezentować przede wszystkim: słodycze (batoniki, czekolady, cukierki), napoje (soki typu "Kubuś"), środki czystości (żele do kąpieli, szampony, kosmetyki), artykuły szkolne i naukowe (książki, zeszyty, kredki, etc.) oraz zabawki (głównie gry planszowe, sprzęt sportowy - absolutnie nie pluszaki!).

 
Zobacz także

» W niedzielę ponownie przejedzie ulicami Zabrza Rajd Renifera. Przyłącz się do motoryzacyjnej zabawy

MOTORYZACYJNE PASJE. Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji już po raz czwarty zaprasza na Rajd Renifera. Tym razem odbędzie się on już jutro – w niedzielę 9 grudnia, a rozpocznie się o godz. 15.00 na placu Warszawskim w...

» Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji zaprasza na Rajd Renifera!

CIEKAWOSTKI. Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji nie zapadło w sen zimowy, lecz planuje kolejną imprezę. Tym razem będzie ona zupełnie inna niż poprzednie: już 5 grudnia kilkadziesiąt minut po godz. 16 na ulicach Zabrza...
 

FACEBOOK

 

    DO wynajęcia kawalerka    

w Centrum miasta,

na drugim piętrze,

w kamienicy.

Tel. 509556863

 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA