Wpadli do stawu, prokuratura szuka wydawcy gazetki szkalującej prezydenta miasta, meble nie do użytku? Nowy GŁOS już do kupienia i czytania! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 21 lutego 2019 10:14

TYGODNIK LOKALNY. Od rana w kioskach i salonach prasowych na Czytelników czeka najnowsze wydanie "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej", największego tygodnika w mieście. A na jego pierwszej stronie tekst o sprzęcie dla szkół za 300 tysięcy złotych, który ze względu na niedopatrzenie urzędników nie może być użytkowany - ARESZTOWANE MEBLE. Piszemy także o niebezpiecznym rekordzie chorobowym - GRYPA SZALEJE.  Na pierwszej stronie również o tym, które miejsce w krajowym rankingu zajmuje Zabrze jeśli chodzi o pozyskiwanie unijnych środków - ZABRZE DOBRZE KORZYSTA. Ponadto w tym tygodniu polecamy teksty:
ZNIEWAŻENIE CZY KNEBLOWANIE? - prokuratura ustala, kto wydał gazetki szlakujące władze Zabrza. Kogo przesłuchiwano, jakie zdanie na ten temat mają osoby najbardziej zainteresowane wyjaśnieniem sprawy?


MINIMALIZM NA WIZJI  – czy transmisja z obrad sesji Rady Miasta trafi wreszcie zgodnie z prawem do sieci? 

UJĘTO ZŁODZIEJA  PREZYDENCKIEGO AUTA – wcześniej ukradł audi sprzed sądu;.

PO REMONCIE DO REMONTU - czy grzyb na ścianach to zabrzański standard?

SĘDZIA NA DYWANIKU  – rzecznik prasowy gliwickiej temidy musi tłumaczyć się prezesowi Sądu Okręgowego z wypowiedzi na temat GŁOSU.

DWÓCH NASTOLATKÓW WPADŁO DO STAWU – sami wydostali się z wody ale trafili do szpitala.

KONIEC SPORU - prezes spółdzielni mieszkaniowej po naszym monicie i postawie sąsiadów zgodził się wreszcie na zamianę mieszkania. 

RZECZPOSPOLITA POLSKA - w plebiscycie na Książkę Roku startuje powieść zabrzanina.

UNIWERSALNY ŻOŁNIERZ - Górnik kupił kolejnego zawodnika.

CZESKI TRIUMF - nasi tenisiści z medalami.

POMAGA WRÓCIĆ DO PRACY - ZUS wysyła do sanatorium.

POMOCNA KAWIARENKA - przy kawie o wychowaniu dzieci, czyli cykliczna akcja Fundacji Betlehem Dom Chleba.W numerze także rozrywka (dowcipy, horoskop, finansowa myśl tygodnia)  szczegółowy wykaz (z opisami) zbliżających się wydarzeń kulturalnych i sportowych, kronika kryminalna oraz listy Czytelnika powracający do głośnej sprawy skazanego zabrzanina za ostre krytykowanie Czarnego protestu. 

 
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA