Gole Podolskiego i Jimeneza, czyli remis z Ukraińcami Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    środa, 26 stycznia 2022 18:51

Górnik powoli kończy zgrupowanie w Turcji, a jednym z finiszowych akcentów pobytu w Belek był dzisiejszy, popołudniowy sparing. Za rywala zabrzanie mieli szósty zespół ukraińskiej ekstraklasy - FK Ołeksandriję. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a gole dla naszej drużyny zdobyli w 34 minucie Lukas Podolski (płaskim strzałem z obrębu pola karnego) i w 75 minucie Jesus Jimenez (z rzutu karnego). Górnik zagrał w tym meczu w składzie: Grzegorz Sandomierski - Przemysław Wiśniewski, Rafał Janicki, Adrian Gryszkiewicz - Dariusz Pawłowski, Krzysztof Kubica, Alasana Manneh, Lukas Podolski, Bartosz Nowak, Mateusz Cholewiak - Jesus Jimenez, a w II połowie na boisko weszli także: Piotr Krawczyk, Dariusz Stalmach oraz Adrian Dziedzic.

Po powrocie do kraju zabrzanie planują jeszcze zagrać z I-ligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała.