Górnik znowu wygrał! Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    sobota, 29 sierpnia 2020 08:46

PIŁKA NOŻNA. W 47. minucie, zaraz po wznowieniu drugiej połowy, Alasana Manneh dostał podanie przed pole karne od Dariusza Pawłowskiego i efektownie uderzył piłkę zewnętrzną częścią stopy. Piłka zakręciła się tuż obok słupka i bramkarz Stali nie miał żadnych szans na jej złapanie. Tak Gambijczyk zdobył drugiego gola dla Górnika i tym samym przypieczętował zwycięstwo nad Stalą Mielec. Zabrzańska drużyna  wygrała kolejny mecz w w drugiej kolejce PKO Ekstraklasy.

Wcześniej,  w 36. minucie, pierwszego gola strzelił Paweł Bochniewicz.  Obrońca uderzył głową w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Zabrzanie zatem maja rewelacyjny początek nowego nowego sezonu. Tydzień temu wygrali 4:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Są liderem tabeli.