Z Zabrza przez Stuttgart do Wurzburgu, czyli Kopacz ma nowy klub Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    piątek, 31 lipca 2020 12:36

Czekamy ciągle na informacje na temat transferów piłkarzy do Górnika przed nowym sezonem, tymczasem powoli wyjaśnia się sytuacja zawodników, którzy tego lata opuścili już nasz klub. O tym, że Igor Angulo wybrał grę w czołowym zespole Indii - FC Goa już od jakiegoś czasu wiadomo, a dzisiaj okazało się, że nowy zespół ma także David Kopacz. Młodzieżowy reprezentant kraju zakończył wypożyczenie do Górnika z niemieckiego VfB Stuttgart 1893, z którego automatycznie trafił teraz - podpisując trzyletni kontrakt - do beniaminka niemieckiej 2. Bundesligi, a więc FC Wurzburger Kickers. Przypomnijmy, iż 21-letni pomocnik w ciągu ubiegłego sezonu rozegrał w naszym zespole 24 spotkania, w których jednak nie zdobył ani jednego gola...

Tego lata nasz klub pożegnał się także z Szymonem Matuszkiem i Kamilem Zapolnikiem, ale ich dalszy los nie jest jeszcze znany. Z tego co donosi prasa obydwaj mają szansę trafić do beniaminka ekstraklasy, Podbeskidzia Bielsko-Biala.

 
 

FACEBOOK

 

    DO wynajęcia kawalerka    

w Centrum miasta,

na drugim piętrze,

w kamienicy.

Tel. 509556863

 


 

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA