Dzień Treningowy Olimpiad Specjalnych za niespełna 2 tygodnie Email
Wpisany przez Elżbieta Skwarczyńska-Adryańska napisz do autora    niedziela, 11 marca 2018 07:49

HALA POGONI. XXVI Śląski Dzień Treningowy (MATP) Olimpiad Specjalnych dla dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną oraz ze sprzężoną niepełnosprawnością fizyczną i umysłową organizuje w Zabrzu Klub Olimpiad Specjalnych KOMETY Zabrze, działający przy Szkole Podstawowej Nr 41 Specjalnej. Impreza odbędzie się w czwartek (22 marca) w hali Pogoni (ul. Wolności 406).
 Program Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych jest programem rehabilitacyjno-treningowym dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą brać udziału w oficjalnych dyscyplinach sportu Olimpiad Specjalnych. Zabrzańska impreza umożliwia osobom z głębokim stopniem niepełnosprawności intelektualnej oraz ze sprzężoną niepełnosprawnością fizyczną i umysłową uczestnictwo w tym wydarzeniu sportowym.
Wszystkie konkurencje Dnia Treningowego nawiązują do konkretnych dyscyplin sportowych i odbywają się na trzech poziomach trudności. Uczestnik Dnia Treningowego może wykonywać kolejne próby na dowolnie wybranym poziomie trudności. Każdy zawodnik będzie brać udział w czterech z pośród dwudziestu pięciu konkurencji. Jego osiągnięcia będą zapisywane na specjalnej karcie uczestnika Dnia Treningowego.
Rejestracja ekip w dniu zawodów, w godz. 8-8.45. Planowany czas zakończenia imprezy - ok. 13.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Nasi piłkarze

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do października


Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA

Nasi partnerzy