Stwórz własny pomysł na zabrzański biznes i wygraj nagrody Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    poniedziałek, 23 listopada 2020 22:30

INICJATYWY SPOŁECZNE. Trwa ósma edycja konkursu „Zabrzański Biznesplan”. Pomysły na własny biznes można zgłaszać do Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości jeszcze tylko przez tydzień – do 30 listopada. Na pewno warto, gdyż na laureatów konkursu czekają cenne nagrody, w tym m.in. nagrody pieniężne, pomieszczenia pod działalność gospodarczą, obsługa prawna i podatkowa, coaching biznesowy i inne.

- Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości i pobudzenie aktywności mieszkańców w kierunku podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Zabrzu. Uczestnicy mogą liczyć na cenne nagrody ufundowane przez organizatorów oraz partnerów, którymi są firmy i instytucje od wielu lat funkcjonujące rynku. Łączna pula nagród w siódmej edycji konkursu wyniosła ponad 200 tys. zł i nie inaczej będzie i tym razem – informuje Dawid Wowra, rzecznik prasowy UM w Zabrzu.

Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym uczestnicy powinni złożyć wypełnione formularze, w których sporządzą biznesplan (do 30 listopada). W drugim etapie konkursu nadesłane projekty zostaną ocenione pod względem formalnym i merytorycznym przez kapitułę. Podczas finałowej gali ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody oraz wyróżnienia.

Szczegółowych informacji w tej sprawie udziela Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości (ul. Powstańców Śląskich 3, nr tel. 32 2739775, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA