Dziś dzień strażnika miejskiego. Kwiaty dla komendanta od radnych Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    poniedziałek, 29 sierpnia 2011 15:44

PRAWO I PORZĄDEK. Jedni tej formacji nie cierpią, upatrując w jej funkcjonariuszach łowców łatwych mandatów, inni widzą w niej ostatnią deskę ratunku w walce z miejskimi "brudasami" i nieocenione wsparcie w staraniach o utrzymanie porządku w gminie. Dziś w całym kraju obchodzony jest dzień strażnika miejskiego. Z tej właśnie okazji, podczas popołudniowej sesji Rady Miejskiej w Zabrzu, radni lewicy wręczyli komendantowi zabrzańskiej formacji Jarosławowi Rajdzie bukiet czerwonych róż wraz z życzeniami dalszej owocnej służby dla dobra mieszkańców.

Zaskoczony nieco Rajda przyznal z satysfakcją, iz w jego ocenie podległa mu formacja zyskuje coraz większe zaufanie społeczne. - Wnioskuję to nie tylko z tego, iż nie ma żadnych poważnych skarg na naszą działalność, ale też mając na uwadze, iż każdego roku przybywa nam zgłoszeń w porównaniu do okresu wcześniejszego. Gdyby ludzie nam nie ufali, nie zwracaliby się do nas po pomoc - podkreślał Rajda.

Jak poinformował komendant, uroczyste obchody święta Straży Miejskiej zaplanowano w jego jednostce na 7 września. Ma w nich wziąć udział prezydent miasta, a także radni i inni zaproszeni goście.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA