Szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów szkół Email
Wpisany przez Marcin Arciszewski napisz do autora    poniedziałek, 29 sierpnia 2011 17:19

 

EDUKACJA. Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego zakończył pierwsze szkolenie z metod nauczania i zarządzania zabrzańskimi szkołami i placówkami oświatowymi. Projekt jest skierowany do nauczycieli i dyrektorów naszego miasta. Wszyscy uczestnicy mają okazję podnieść swoje kwalifikacje z zakresu innowacji pedagogicznych, technologii ICT(technologia przesyłu informacji i metod audio-wizualnych) oraz języków obcych.

Tygodniowy, intensywny warsztat z zakresu języka angielskiego efektywnie wzbogacił wiedzę kursantów na poziom B1. Wszelkie kwalifikacje nabyte w ramach projektu pozwolą na skuteczniejsze zarządzanie i wdrażanie kluczowych decyzji w naszych szkołach. Kolejne 140 osób czeka na podwyższanie kwalifikacji, które odbędą się w najbliższe ferie zimowe.

 

 

 
Zobacz także

» Pracownicy Służby Więziennej z Zabrza szkolili kuratorów sądowych, jak radzić sobie w sytuacji zagrożenia ze strony podopiecznych

BEZPIECZEŃSTWO. Prawie 50 kuratorów sądowych z katowickiego Sądu Okręgowego wzięło udział w szkoleniu Służby Więziennej prowadzonego w ramach kampanii "Bezpieczni w służbie i w pracy". Funkcjonariusze dzielili się cennym...

» Policyjni rzecznicy śląskich komend w ramach wspólnego szkolenia zawitali do Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. Uczyli się, jak mówić w mediach o katastrofach górniczych

KOMUNIKACJA SPOŁECZNA. Uczestnicy policyjnego szkolenia, organizowanego przez komendę wojewódzką w Katowicach dla oficerów prasowych oraz osób upoważnionych do kontaktów z dziennikarzami, odwiedzili „Sztolnię Królowa Luiza" w Zabrzu....

» Szkolenie oficerów prasowych w Szczyrku

DZIAŁANIA POLICJI. Oficerowie prasowi w ubiegłym tygodniu wzięli udział w szkoleniu. W miniony piątek i sobotę w Szczyrku rozmawiali m.in. na temat narzędzi komunikacyjnych czy wewnętrznego przepływu informacji. W spotkaniu uczestniczyli...

» Sklepikarzu, czas na szkolenie o konkurencji z dyskontami

SZKOLENIA. Nowopowołane Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Poradnik Handlowca zapraszają właścicieli sklepów branży spożywczej na szkolenie pt.  "Jak konkurować z dyskonatami oraz efektywnie zarządzać asortymentem"....

» Zdobądź kwalifikacje i płatną praktykę

PRACA. Chętni do zdobycia kwalifikacji zawodowych, mogą udać się na szkolenia organizowane przez Zabrzańskie Stowarzyszenie Kobiet i Ich Rodzin. Dla najaktywniejszych przewidziano płatne praktyki miesięczne u potencjalnego pracodawcy. Ponadto...
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA