Reklama
Wyrok sądu: nieprawdziwe były informacje działaczy o przejściu zabrzańskich struktur Kukiz’15 do Konfederacji Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    niedziela, 14 kwietnia 2019 21:00

KONTROWERSJE. Było spektakularne przejście członków także zabrzańskiego koła Kukiz’15 do struktur prawicowej Konfederacji. A teraz w związku z tym wydarzeniem jest poważna wpadka. Ugrupowanie Pawła Kukiza wygrało przed Sądem Okręgowym w Warszawie proces w trybie wyborczym. Zakwestionowano podaną na konferencji prasowej w Sejmie (z udziałem zabrzańskiego radnego Sebastiana Dziębowskiego) informację, że do Konfederacji „przyłączyły się struktury Kukiz’15 w okręgu wyborczym 29” (Bytom, Zabrze, Gliwice). W istocie bowiem to nie struktury się przyłączyły do nowego ugrupowania wyborczego, lecz ich byli już członkowie. Sąd za bezprawne uznał także włączenie nazwy ugrupowania Kukiz’15 do znaku graficznego Konfederacji.

WIĘCEJ O TEJ SPRAWIE W AKTUALNYM, DRUKOWANYM WYDANIU GŁOSU WCIĄŻ DOSTĘPNYM W KIOSKACH I SALONACH PRASOWYCH

 
Zobacz także

» Radny Mirosław Dynak (KUKIZ’15): „Zamierzam wykazać bezprawność najnowszej decyzji samorządu w sprawie podwyżki cen śmieci”

SAMORZĄD, OŚWIADCZENIE. "W najbliższym czasie znowu dotknie nas kolejna już podwyżka opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Najczęściej wybierany przez mieszkańców wariant, czyli odbiór odpadów zbieranych selektywnie, podrożeje...
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA