Z urzędu do ministerstwa? Sekretarz miasta odchodzi z zabrzańskiego samorządu Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    poniedziałek, 08 kwietnia 2019 20:45

PERSONALIA. Sekretarz miasta Ewa Weber – jeden z najlepiej opłacanych urzędników miejskich w Zabrzu, będąca wśród najbardziej zaufanych pracowników w najbliższym otoczeniu prezydent Małgorzaty Mańki – Szulik, złożyła dymisję i szykuje się do odejścia z pracy w magistracie. Po naszym zapytaniu w tej sprawie, już następnego dnia prezydent miasta osobiście pojawiła się na naradzie wszystkich naczelników urzędu i oznajmiła, iż Weber z własnej inicjatywy odchodzi z zajmowanego stanowiska.

- Faktycznie, mogę potwierdzić, iż tak się właśnie stało. Pani sekretarz bardzo podziękowała pani prezydent za obdarzenie jej zaufaniem, ale nie wyjawiła, gdzie dokładnie zamierza pracować. Wiadomo tylko, że w dziedzinie związanej z cyberbezpieczeństwem – mówi Dariusz Krawczyk, naczelnik Wydziału Kontaktów Społecznych UM w Zabrzu.

 

Nieoficjalnie pojawiają się informacje, iż może chodzić o awans do któregoś ministerstwa w rządzie. Z drugiej strony pojawiają się i takie spekulacje, że może chodzić po prostu o branżę prywatną. Sama Weber nie znalazła czasu na rozmowę z nami.
- Jej odejście nie jest kwestią kilku dni, lecz tygodni. Dlatego na razie nie zapadła decyzja, kto ją zastąpi na tym stanowisku – podsumowuje Krawczyk.

 

foto: www.nettg.pl

 
 

FACEBOOK

 

    DO wynajęcia kawalerka    

w Centrum miasta,

na drugim piętrze,

w kamienicy.

Tel. 509556863

 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA