Rozstrzygnięto przetarg na wyłonienie wykonawcy pierwszej części przebudowy ulicy Piłsudskiego. Gmina zapłaci ponad 8,2 mln zł Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    piątek, 28 grudnia 2018 14:25

INWESTYCJE. Jak poinformował Urząd Miejski w Zabrzu, 24 grudnia zakończono weryfikację ofert złożonych w postępowaniu przetargowym „Przebudowa ulicy Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Roosevelta do wiaduktu kolejowego” i dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty. Wykonawcą robót w tej inwestycji spośród sześciu oferentów zwycięskie okazało się Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROGOPOL – ZW” Sp. z o.o. z Katowic, które za wykonanie przedsięwzięcia zainkasuje ponad 8,2 mln zł (miasto zarezerwowało na ten cel 9,2 mln zł).

 

- Podpisanie umowy z wykonawcą nastąpi po upływie terminu składania odwołań i środków ochrony prawnej wynikających z procedury przetargowej. Prace powinny zakończyć się we wrześniu 2019 roku. Jest to pierwszy etap przebudowy ulicy Piłsudskiego – inwestycji oczekiwanej przez mieszkańców. Zakres robót obejmie m.in.: rozbudowę i przebudowę kanalizacji deszczowej, przebudowę skrzyżowań ulic: Chłopskiej, Webera, Zieleniewskiego, Fredry, Armii Krajowej i Łangowskiego, wymianę podbudowy i nawierzchni ulicy Piłsudskiego – informuje Sławomir Gruszka, rzecznik prasowy UM w Zabrzu.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA