Zabrze na Facebooku! Email
Wpisany przez Paweł Franzke napisz do autora    środa, 16 marca 2011 12:52

Nasze miasto wreszcie oficjalnie pojawiło się na największym na świecie portalu społecznościowym – Facebooku. Pod linkiem www.facebookzabrze.pl można znaleźć oficjalny profil założony przez urzędników magistratu.

Tylko w Polsce swoje konto na Facebooku ma już około 9,5 miliona osób, z czego co najmniej kilkadziesiąt tysięcy – zabrzanie.

- Zależy nam na stworzeniu nowoczesnej platformy komunikacji z mieszkańcami, turystami oraz sympatykami naszego miasta – komentowała założenie miejskiego konta dla oficjalnej strony UM Zabrze Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka – Szulik.

Fani facebook’owej strony mają mieć możliwość aktywnie uczestniczyć w jej życiu – chociażby poprzez komentarze czy publikowanie relacji z miejskich imprez.

 
 

FACEBOOK

 

    DO wynajęcia kawalerka    

w Centrum miasta,

na drugim piętrze,

w kamienicy.

Tel. 509556863

 


 

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA