Poznajmy się lepiej, czyli co warto wiedzieć o zabrzańskich wodociągach Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    czwartek, 18 października 2018 13:54

PROMOCJA. Zdrowa woda i jej dostępność jest tak oczywista, że nieczęsto zastanawiamy się, czyja to zasługa. Nie wiemy również, jak wyglądają prace, by system dostaw wody działał i odpowiadał europejskim standardom. Dlatego przedstawiamy dziś najważniejsze informacje oraz narzędzia, w jakie ZPWiK wyposaża swoich odbiorców, by z systemu wodociągowego mogli korzystać sprawnie, szybko i komfortowo.


– Misją naszego przedsiębiorstwa jest dostarczać mieszkańcom Zabrza dobrą wodę w taki sposób, by żyło im się lepiej i łatwiej – mówi Piotr Niemiec, prezes ZPWiK, który zapewnia, że system zabrzańskich wodociągów gwarantuje bezpieczeństwo zarówno utrzymania jakości wody, jak i jej dostaw.


Czy wiesz, że pod numerem 994 całą dobę czekamy na Twoje zgłoszenia i jesteśmy do Twojej dyspozycji?
Czy wiesz, że kiedy zarejestrujesz się w naszym systemie, dyspozytor SMS-em może poinformować Cię o sposobie i czasie przeprowadzania napraw w Twojej okolicy?
Czy wiesz, że na stronie www.wodociagi.zabrze.pl stale przekazujemy Ci najważniejsze i niezbędne informacje dotyczące dostaw wody?
Czy wiesz, że w naszym e-biurze możesz załatwiać większość spraw, nie wychodząc z domu?
Czy wiesz, że e-faktura, którą otrzymujesz mailem, to oszczędność Twojego czasu?
Czy wiesz, że do utrzymania wysokiej jakości wody używamy między innymi nowoczesnego ozonatora?
Czy wiesz, że nasza sieć jest dostępna niemal dla wszystkich, bowiem na 99 proc. zurbanizowanych obszarów Zabrza jest możliwość przyłączenia się do niej?
Czy wiesz, że w trosce o Twoje bezpieczeństwo nasze akredytowane laboratorium wykonuje rocznie co najmniej kilkanaście tysięcy badań wody i ścieków?
Czy wiesz, że zysk, jaki wypracowuje nasze przedsiębiorstwo, w całości przeznaczamy na rozwój systemu wodociągowego i kanalizacyjnego?
Czy wiesz, że w Zabrzu sieć wodociągowa i kanalizacyjna ma ponad 900 km, co odpowiada odległości z Zabrza do Mediolanu?
Czy wiesz, że w Zabrzu nie ma już rur azbestowych? Tymczasem w kraju jest ich aż 4 proc.
Czy wiesz, że mieszkasz w Eco Mieście? Zabrzańskie wodociągi wraz z miastem za swoje dokonania na rzecz mieszkańców Zabrza otrzymały nagrodę Eco Miasto, ale także wiele innych nagród: Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji, Ekolaur Polskiej Izby Ekologii czy Złotą Odznakę Honorową Zasłużony dla Województwa Śląskiego.
Czy wiesz, że nasze hasło przewodnie brzmi: „H2O – związek na całe życie”?

Przyłącz się do nas! www.wodociagi.zabrze.pl

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA