Całe muzeum zamknięte Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    wtorek, 27 października 2020 18:48

KORONAWIRUS. Tydzień temu - o czym informowaliśmy w drukowanej wersji tygodnika - Muzeum Górnictwa Węglowego informowało o zamknięciu z powodu epidemii kopalni Guido, ale że nadal czynna jest Sztolnia. Teraz niestety dyrektor placówki Bartłomiej Szewczyk poinformował, że  "W związku z wyjątkową sytuacją, w jakiej znaleźliśmy się wszyscy kolejny raz w tym roku, zgodnie z nowymi obostrzeniami, a przede wszystkim w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo informuję, że działalność turystyczna i kulturalna Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu pozostanie zawieszona do odwołania.”

Wszystkie zaplanowane na ten czas wydarzenia, eventy i rezerwacje zwiedzania zarówno Kopalni Guido, jak i Sztolni Królowa Luiza zostają odwołane.
W przypadku już opłaconych rezerwacji, przeniesienia zwiedzania na inny termin, lub zasad zwrotu kosztów,instytucja prosi o kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny: 32 271 40 77.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA