Sławomir zaśpiewa dla zabrzan już w tę niedzielę o godz. 20 przy CH Platan. Wstęp wolny Email
Wpisany przez Przemysław Jarasz napisz do autora    sobota, 06 lipca 2019 22:06

ZABRZE SUMMER FESTIWAL. Koncertem gwiazdy muzyki rock – polo Sławomira rozpocznie się już w tę niedzielę cykl koncertów wakacyjnych o nazwie Zabrze Summer Festiwal. Ten popularny piosenkarz i twórca takich przebojów jak „Miłość w Zakopanem”, czy „Nic się nie stało” wystąpi o godz. 20 na parkingu przy Centrum Handlowym Platan, ale strefa zabawy działać będzie od godz. 17, zaś muzyka innych, nieco mniej znanych wykonawców rozbrzmiewać będzie od godz. 18. Na festiwal zapraszają Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu oraz Urząd Miejski w Zabrzu. Wstęp na Zabrze Summer Festival jest bezpłatny.

Co ważne, podczas koncertu Sławomira używane będą stroboskopowe lasery RGB, emitujące silne, migające światło, które może spowodować dolegliwości wzrokowe. Szczególną ostrożność powinny zachować kobiety w ciąży i osoby chore na epilepsję. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy zasięgnąć opinii lekarskiej przed podjęciem decyzji o przebywaniu na terenie imprezy podczas koncertu Sławomira.

- Koncerty odbywające się każdej wakacyjnej niedziele poprzedzi szereg atrakcji przygotowanych z myślą o całych rodzinach (występy dzieci, koncerty lokalnych gwiazd muzycznych/tanecznych, konkursy) – przypomina Dawid Wowra, rzecznik prasowy UM w Zabrzu.

Organizatorzy informują jednocześnie, że podczas imprezy Zabrze Summer Festival w dniu 7 lipca główne miejsca postojowe będą dostępne na terenie parkingu Centrum Handlowego Platan. Dodatkowo udostępnione zostaną:
- parking przy Urzędzie Skarbowym (ul. Bytomska 2);
- parking przy Urzędzie Miejskim (ul. Jagiellońska);
- parking przy ul. Słodczyka

 
 

FACEBOOK

 

    DO wynajęcia kawalerka    

w Centrum miasta,

na drugim piętrze,

w kamienicy.

Tel. 509556863

 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA