KORONAWIRUS

koronawirus
Przesłuchania taneczne coraz bliżej Email
Wpisany przez Jakub Lazar napisz do autora    niedziela, 17 marca 2019 12:29

NA PARKIECIE. Jeszcze tylko do 22 marca Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu przyjmuje zgłoszenia uczestników VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Igraszki. Przesłuchania konkursowe zaplanowano na 3 kwietnia. Festiwal skierowany jest do najmłodszych miłośników tańca, natomiast charakter konkursu pozwala nawiązać do tradycji tanecznych poszczególnych regionów Polski, docenić charakterystykę strojów oraz inspiracje muzyczne.- W festiwalu biorą udział dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Impreza adresowana jest do przedszkoli publicznych i niepublicznych, szkół podstawowych, szkół tańca, ośrodków kultury, w tym placówek z oddziałami integracyjnymi. Do konkursu można zgłaszać zarówno solistów, jak i duety czy zespoły - informuje Katarzyna Flak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Zabrzu.
Igraszki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W imprezie co roku bierze udział ok. 800 małych artystów, którzy dają z siebie wszystko, by jak najlepiej wypaść na scenie. Emocji, znakomitych popisów i wzruszeń nie brakuje.
Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 22 marca. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się 3 kwietnia o godz. 9.30. Najlepszych małych tancerzy zobaczymy podczas Koncertu Galowego, która rozpocznie się 12 kwietnia o godz. 17.00 w siedzibie zabrzańskiego MOK.
Szczegółowe informacje nt. imprezy i jej regulaminu dostępne są na stronie www.mok.art.pl

 
Reklama
REKLAMA
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA