ENEMEF: Noc Grozy z premierą Nieznajomych: Ofiarowanie 9 marca w Multikinie! Email
Wpisany przez Elżbieta Skwarczyńska-Adryańska napisz do autora    piątek, 09 marca 2018 10:54

JUŻ DZIŚ W NOCY. Aż 4 mrożące krew w żyłach filmy grozy w 1 noc, w tym trzy pokazy specjalne: premierowo Nieznajomi: Ofiarowanie, premiery specjalne Bye Bye Man i nowej części serii Amitvyille oraz pierwsza część Nieznajomych. Specjalnie dla tych, którzy lubią się bać!
ENEMEF: Noc Grozy to niepowtarzalne wydarzenie dla fanów mocnych wrażeń ze świetnym premierowym repertuarem: w programie aż trzy pokazy premierowe! Żądne zemsty duchy, psychopatyczni mordercy, klątwy i potworne tajemnice sprawią, że tej nocy każdego widza przeniknie na wskroś prawdziwy aż do bólu strach! Wszystko to za sprawą czterech mrożących krew w żyłach filmów grozy. W repertuarze:
     -   NIEZNAJOMI: OFIAROWANIE - premierowo!
     -   NIEZNAJOMI
     -   AMITYVILLE: PRZEBUDZENIE - premierowy pokaz ,po raz pierwszy w Polsce!
     -   Bye Bye Man - premierowy pokaz, po raz pierwszy w Polsce!
Mamy dla naszych Czytelników jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie: żeby mieć szansę je wygrać, należy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   do godz. 11.45 wysłać odpowiedź na pytanie: „Od którego roku w Zabrzu działa MULTIKINO”? Zwycięzcę konkursu powiadomimy e-mailowo.

 
Reklama
REKLAMA
 

Idź, zobacz, posłuchaj

Nasi piłkarze

gdzie: Galeria Cafe Silesia, ul.  3 Maja 6, tel. 32 777-05-01

kiedy: do października


Więcej …
 
Wirtualne zwiedzanie

Zobacz historię Głosu

Więcej …
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA