KONKURS! Górnik zagra z Vive i szwedzkim Eskiltuna Guif. Emocje na Pogoni gwarantowane! Email
Wpisany przez Tomasz Szoc napisz do autora    czwartek, 21 sierpnia 2014 13:26
PIŁKA RĘCZNA - PRZYGOTOWANIA. Już wkrótce piłkarzy ręcznych Górnika czekają kolejne sprawdziany. I to jakie! W najbliższą sobotę na Pogoni o godz. 12 szczypiorniści z Zabrza zmierzą się z  Vive Targami Kielce. Dzień wcześniej o godz. 16 zabrzanie zagrają z jednym z najlepszych zespołów ligi szwedzkiej Eskultina Guif.
 
Oba mecze to ostatnia prosta przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem. Dla kibiców, którzy przyjdą do hali Pogoni przygotowano dodatkowe atrakcje – zarówno w piątek jak i w sobotę wśród osób, które zakupią bilety zostaną rozlosowane gadżety klubowe. Wśród nich znajdzie się oryginalna koszulka jednego z zawodników Górnika z zeszłego sezonu!
 
Na oba mecze młodzież do 18 roku życia, po okazaniu legitymacji wejdzie gratis. Liczba wejściówek została ograniczona do dwustu sztuk (na jedno spotkanie). Normalny bilet kosztuje15 złotych, a ulgowy 7 zł. 
 
Redakcja Głosu we współpracy z klubem Handball Zabrze na okazję świetnie zapowiadających się zmagań sportowych przygotowała dla czytelników portalu konkurs.
Mamy do rozlosowania dwie podwójne wejściówki, po jednej na każde spotkanie. Jeśli chcesz zobaczyć mecz z Eskultina Guif, wystarczy odpowiedzieć: „czy w drużynie Górnika jest obecny jakiś szwedzki akcent?”, a maila zatytułować SZWEDZKI POJEDYNEK.  
 
Jeśli ktoś woli zobaczyć sobotni mecz: ”kiedy ostatni raz zabrzańska drużyna pokonała Vive Targi Kielce?”. Tu odpowiedź winna zostać zatytułowana POKONAMY MISTRZA. 
 
Odpowiedzi prosimy wysłać na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Czekamy do jutra do godziny 9 rano. Powodzenia!
 
Zobacz także

» Klub zawinił, zawodnicy ukarani... i oto zmiana decyzji

SUPERLIGA MĘŻCZYZN. To historia z cyklu: Kowal zawinił, Cygana powiesili... 29 sierpnia komisja dyscyplinarna Związku Piłki Ręcznej w Polsce nie tylko nałożyła na NMC Górnik Zabrze karę 15 tys. zł grzywny, ale co gorsza ukarała jego...

» Jurasik gościem młodzieży

SPOTKANIE. „Kiedy koledzy z podwórka grali w kapsle, ja ciężko trenowałem…” – to jedno z wielu stwierdzeń, jakie można było wynieść ze spotkania zabrzańskich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z...

» To koniec marzeń o rozgrywkach grupowych Pucharu EHF

PIŁKA RĘCZNA - SUPERLIGA. w trakcie wczorajszego meczu w ramach III rundy Pucharu EHF. Zabrzanie tym razem nie jawili się jako tak silny zespół, jak na początku pierwszego meczu. Choć pierwsze minuty były wyrównane, to jednak to gospodarze...

» Michał Adamuszek wzmocni Górnika

PIŁKA RĘCZNA - TRANSFERY. - Nie spodziewałem się, że w ciągu kilku tygodni będę miał kontuzjowanych aż czterech lewych rozgrywających... - mówił po ostatnim . Kontuzje Aleksandra Tatarincewa i wydają się na tyle poważne, że......

» Górnik Zabrze - Frisch auf! Goppingen 29:39 (17:20) - 21 listopada 2015

{gallery}SPORT/15-011-LISTOPAD/GORNIK-FRISCHAUF{/gallery}
 

Kontakt z Biurem
Ogłoszeń i Reklamy

tygodnika "Głos Zabrza i Rudy Śl."

oraz

portalu www.GlosZabrza24.pl

tel: 690 683 103

reklama@gloszabrza.pl

Czynne:

codziennie od godziny 10.00

rzetelna firma

 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

PARTNERZY PORTALU

sp17

sp5

zssp

zs18-maly

zsms

mdk2 logo

sp24

g9

logo ZSS ko³o

sp18zabrze

LOGO ZSO NR 14

 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA