Do wygrania bilety na sobotnie żużlowe mistrzostwa Europy na Stadionie Śląskim! Wystarczy przyjść do redakcji z aktualnym "Głosem Zabrza i Rudy Śląskiej" i odpowiedzieć na jedno pytanie Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    piątek, 27 września 2019 09:26

IMPREZY. W sobotę (28 września) na Stadionie Śląskim (Chorzów, ul. Katowicka 10) rozegra się walka o tytuł mistrza Europy - finał Tauron Speedway Euro Championship. Nasza redakcja otrzymała od organizatorów imprezy pakiet podwójnych biletów i od godz. 10 przekazujemy je osobom, które zgłaszają się do redakcji (Zabrze, ul. Brysza 8) z aktualnym wydaniem "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej" i prawidłową odpowiedzią na umieszczone w gazecie pytanie. Zostały jeszcze ostatnie sztuki.

Mistrzostwa Europy rozpoczynają jutro się o godz. 18, ale bramy stadionu zostaną otwarte dla kibiców już trzy godziny wcześniej. Organizatorzy przygotowali bowiem tego dnia również wiele atrakcji pozasportowych. Na obiekcie i wokół niego będą czekać stoiska promocyjne sponsorów, gastronomiczne i rozrywkowe. Uwaga wszystkich będzie się jednak koncentrowała na torze, na którym zobaczymy reprezentantów Polski (Jarosław Hampel, Bartosz Smektała, Maksym Drabik, Paweł Przedpełski, Kacper Woryna), Danii (Leon Madsen, Mikkel Michelsen, Anders Thomsen, Michael Jepsen Jensen), Wielkiej Brytanii (Robert Lambert), Chorwacji (Jurica Pavlic), Niemiec (Kai Huckenbeck, Francji (David Bellego), Szwecji (Antonio Lindbaeck), Czech (Vaclav Milik) oraz Rosji (Grigorij Laguta). Rok temu na Stadionie Śląskim swój triumf przypieczętował Madsen, ale obecnie – po wcześniejszych zawodach w Güstrow, Toruniu i Vojens – klasyfikacji generalnej przewodzi Łaguta. Czy obroni pierwszą pozycję? Przekonamy się w sobotę.

 
 

FACEBOOK

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA