Wybierz oprawki, które podkreślą Twoją urodę Email
Wpisany przez Głos Zabrza napisz do autora    piątek, 30 września 2022 20:15

PROMOCJA. Dobrze dobrane okulary nie tylko pozwalają przeczytać małą czcionkę, wyostrzają obraz, nie męczą oczu i wygodnie leżą na nosie, ale też są doskonałym elementem stylizacyjnym. Dzięki nim można optycznie wymodelować twarz. Mają wielki potencjał – podkreślają walory i maskują niedoskonałości urody. Można przy ich pomocy ożywić ubiór, nadać wyrazistego charakteru, stworzyć romantyczny, profesjonalny czy też zadziorny look. Możliwości jest wiele, jak rodzajów oprawek. Może czas pomyśleć o nowej parze okularów korekcyjnych?

 

 

Jak dobrze wyglądać w okularach?

Jeszcze kilkanaście lat temu noszenie okularów korekcyjnych było traktowane jako mało komfortowa konieczność. Dziś okulary nie tylko są o wiele bardziej wygodne, dobrze dopasowane do twarzy, ale też wyposażone w dodatkowe funkcje jak m.in. powłoki antyrefleksyjne, polaryzacyjne (polecane szczególnie kierowcom) czy filtry UV chroniące przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Design oprawek zachwyca. Noszenie okularów jest modne, a osoby, które korygują w ten sposób wzrok, mogą wyglądać stylowo i podkreślić atuty swojej urody dzięki prawidłowo dobranym modelom. Dobrym przykładem na to są okulary typu „cat eye”, które sprawiają, że ich użytkowniczki wyglądają zmysłowo i pociągająco. Kocie oprawki są niezwykle kobiece. Tego typu propozycje można znaleźć m.in. w ofercie Versace https://www.wokularach.pl/okulary-korekcyjne-versace

Panie, które chcą wysmuklić swoje rysy, mogą sięgnąć po oversizowe modele. Twarz w zestawieniu z dużymi oprawkami wygląda na drobniejszą. W wyborze odpowiedniego modelu może pomóc Wirtualna Przymierzalnia, która jest dostępna na stronie wOkularach.pl. Dzięki niej można oglądać swój wizerunek w wielu rozmaitych okularach, których rodzaj zostaje dopasowany po analizie kształtu twarzy.

Okulary, w których wygląda się młodziej

Zastanawiasz się, czy można odjąć sobie lat przy pomocy okularów? Dobrze dobrane oprawki nie tylko odświeżą Twój look, ale też sprawią, że poczujesz się pewniejsza siebie, a samoakceptacja i zadowolenie wpływa na uwolnienie wewnętrznego blasku. Soczyste, żywe, intensywne kolory dodają energii. Dzięki nim można wyglądać bardziej na luzie. Młodzieżowy styl odmładza. Warto zadbać o to, by pozostałe elementy ubioru były zachowane w podobnym tonie. Innym wariantem, który jest polecany przy odświeżeniu wizerunku, są przezroczyste oprawki Michael Kors jest jednym z projektantów, który ma tego typu modele w swojej kolekcji. Transparentne okulary są obecnie bardzo modne.

Czasem warto postawić na odważny wybór i wybrać ekstrawagancki projekt. W wyrazistych, nietypowych oprawkach z pewnością będziesz się wyróżniać. Konkretne, stylowe okulary dodają energii stylizacji, podkreślają Twoją kreatywność. Oryginalne kształty i wzory – plamki, kwiatki, zwierzęce printy to pomysł na to, by wyrazić niebanalną osobowość i dystans do siebie.

Wygodne zakupy i ogromny wybór okularów korekcyjnych

Żeby znaleźć odpowiedni model dla siebie, nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy odwiedzić wirtualny salon wOkularach.pl, gdzie dostępny jest szeroki asortyment produktów w doskonałych cenach. Oferowany towar pochodzi od znanych i cenionych projektantów. W zakładce Michael Kors oprawki damskie przeglądać możesz najmodniejsze propozycje lubianej marki. Do nabycia są również okulary korekcyjne takich sław jak Armani, Tom Ford, Carolina Herrera, Burberry, Chloe, Gucci, Jimmy Choo, Dolce&Gabbana i wielu innych.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA