Dermedic Sunbrella 50 – ochrona dla skóry naczynkowej Email
Wpisany przez Głos Zabrza napisz do autora    sobota, 20 sierpnia 2022 16:48

PROMOCJA. Krem Dermedic Sunbrella 50+ to doskonała ochrona przeciwsłoneczna dla skóry z problemami naczyniowymi. Zaleca się stosować go na 15 minut przed ekspozycją na słońce. Krem nadaje się do skóry wrażliwej, szybko się wchłania i daje długotrwałą ochronę przeciwsłoneczną. Odwiedź stronę drogeriadrzdrowie.pl i wypróbuj ten skuteczny kosmetyk!

Dla kogo przeznaczony jest krem Dermedic Sunbrella i co zawiera?

Marka Dermedic swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu wieloletniego doświadczenia dermatologów z nowoczesnymi technologiami i składami opartymi na tym, co dobre z natury. Kosmetyki Dermedic mają właściwości lecznicze, dlatego też prędzej znajdziesz je na aptecznych półkach, niż w stacjonarnych drogeriach. 


Krem Dermedic Sunbrella 50+ przeznaczony jest do mocnej ochrony skóry z problemami naczyniowymi. Jego stosowanie zapewni jej długotrwałą osłonę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz VL i IR. Krem uszczelnia naczynia krwionośne, działa przeciwrumieniowo. Jest hipoalergiczny, mogą używać go osoby nawet o bardzo wrażliwej skórze. Zastosowany mechanizm ochronny 4 Rays Spectrum Protect odbija i rozprasza promienie słoneczne i pochłania energię światła. Działa na promieniowanie widzialne i podczerwone. 

Ponieważ jest to preparat o wysokim stopniu ochrony 50+, oznacza to, że Twoja skóra jest chroniona przed fotostarzeniem. W składzie znajdują się ekstrakty roślinne: z arniki górskiej, kasztanowca, oczaru i winorośli, co wpływa na uszczelnienie naczynek krwionośnych i zmniejszenie ich kruchości. Kosmetyk zawiera specjalny składnik Physavie, niwelujący skutki promieniowania podczerwonego IR, działa przeciwzapalnie, zapobiega przebarwieniom i zwiększa biosyntezę kolagenu.

Stosowanie Dermedic Sunbrella 50

Preparat Dermedic Sunbrella 50 nadaje się do stosowania już od trzeciego roku życia. Krem należy nanosić na skórę około 15 minut przed ekspozycją na światło słoneczne. Aplikację trzeba powtarzać kilkakrotnie w ciągu dnia, pamiętając o tym, że żaden kosmetyk nie daje 100-procentowej ochrony przed słońcem, dlatego warto sobie dozować kąpiele słoneczne, jeśli jest się posiadaczką problemowej cery. 

Na drogeriadrzdrowie.pl znajdziesz jeszcze inne propozycje od Dermedic z serii Sunbrella, które powinny znaleźć się w letniej kosmetyczce osób o wrażliwej skórze. Są to między innymi Dermedic Sunbrella 50 mleczko ochronne dla dzieci, Dermedic Sunbrella krem dla dzieci i niemowląt, Dermedic Sunbrella SPF50+ spray ochronny czy Dermedic Sunbrella Krem ochronny SPF50+ UV+IR+VL do skóry tłustej i mieszanej. Warto sprawdzić także inne serie marki Dermedic dostępne na drogeriadrzdrowie.pl. 

Zacznij już dziś mądrą pielęgnację ze skutecznymi dermokosmetykami!

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA