Ruszają zapisy do nowego przedszkola w Zabrzu: kreatywne zabawy i nauka, bezpieczeństwo dzieci i fachowa opieka Email
Wpisany przez Głos Zabrza napisz do autora    czwartek, 30 czerwca 2022 20:43

ZAPROSZENIE. Już niedługo będziemy mieć w Zabrzu nowe przedszkole. Przy ul. Pośpiecha 16 otwiera się ULubione Przedszkole współfinansowane z Unii Europejskiej. Będzie realizowało wysokiej jakość edukację przedszkolną. Jest nastawione na wszechstronny rozwój dzieci i ma bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Program nauczania będzie realizowany w ciekawej, interesującej formie dla dzieci, gdzie szczególne znaczenie będą miały zabawy na świeżym powietrzu i wyjścia na spacery, które pozwalaną na eksperymentowanie i prowadzenie obserwacji.

To nowoczesne i świetnie wyposażone przedszkole prowadzi właśnie nabór dla dzieci i rekrutację nauczycieli. Dzieciaki będą miały możliwość udziału m.in w takich zajęciach jak:

 

- Dogoterapia
- Sensoplastyka
- Czytanie globalne
- Zajęcia z j. angielskiego
- Zajęcia muzyczne
- Gimnastyka
- Logorytmika
- Terapia ręki

Będą też konsultacje z psychologiem i logopedą dla dzieci z indywidualnym potrzebami. Warto także dodać, że placówka będzie korzystała z kompleksowych narzędzi do komunikacji z rodzicem, a w celu zapewnienia bezpieczeństwa będzie monitorowana. Zadba także o bezpieczeństwo dzieci w sieci i ich prywatność, nie udostępniając ich wizerunku w social mediach i stronach internetowych. Galeria zdjęć będzie dostępna tylko dla rodziców.

Właścicielki Ulubionego Przedszkola w rozmowie z nami zaznaczyły, że zależy im na utrzymaniu wysokiego poziomu i standardów, do jakich są przyzwyczajeni ich podopieczni i rodzice w ULubionym Żłobku, które mieści się w budynku obok.

Warto zapoznać się z ofertą ULubionego Przedszkola. Dla dzieci młodszych są także wolne miejsca w ULubionym Żłobku w budynku obok przy ul. Pośpiecha 20

 
Zobacz także

» Otwarcie przedszkola przy ul. Wawrzyńca - 25 maja 2015W

{gallery}SAMORZAD/15-005-MAJ/PRZEDSZKOLE{/gallery}

» [GALERIA] Nowe przedszkole w Mikulczycach oficjalnie rozpoczęło działalność!

MIKULCZYCE. Choć pierwsze dzieci pojawiły się przed dwoma miesiącami, to nowoczesny budynek przedszkolny przy ul. Wawrzyńca (a w Zabrzu dziś właśnie rozpoczął oficjalnie działalność! Obiekt pierwotnie miał swoje podwoje otworzyć na...
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA