Śląski handmade w M1 Zabrze Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    czwartek, 25 listopada 2021 12:54

 

lokalni.jpgCentrum M1 w Zabrzu zaprosiło lokalnych twórców do zaprezentowania i sprzedaży swoich wyrobów w pasażach popularnego centrum handlowego. Już w najbliższy piątek i sobotę (26-27 listopada 2021) spotkamy tam prawdziwych śląskich mistrzów tradycji z bogatą ofertą własnoręcznych wyrobów. - Nasza propozycja na ostatni weekend listopada to ważny element ogólnopolskiego programu centrów handlowych M1, w ramach którego promujemy lokalnych artystów, przedsiębiorców i twórców sztuki danego regionu pod hasłem „Unikalni – Lokalni”. Wizyta w naszym obiekcie jest jednym z istotnym elementów codziennego życia mieszkańców Zabrza i okolic. Pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy częścią tej społeczności, szanujemy jej tradycję i dlatego chcemy ją promować w naszych wnętrzach. Zapraszamy w najbliższy piątek i sobotę na to wyjątkowe spotkanie w M1 Zabrze – mówi Grzegorz Mojszczak, dyrektor centrum handlowego M1 w Zabrzu. Artyści, którzy zaprezentują swoją ofertę w M1 Zabrze, to twórcy wielu kategorii, sprzedający własne wyroby o charakterze czysto dekoracyjnym, jak również artykuły użytkowe.

Zaczynając od stolarstwa artystycznego – drewnianych mebli do biur i domów oraz stylowych umywalek, przez wyroby z drewna egzotycznego rodem z Afryki, po meble i artykuły dekoracyjne z elementami marynistycznymi. Bogatą reprezentację stanowić będą artyści tworzący biżuterię: wyjątkową biżuterię z elementami węgla, oryginalnymi kamieniami, czy kolczyki wykonane z talerzy perkusyjnych. Ponadto klienci znajdą też propozycję ceramiki użytkowej i ozdobnej, witraże, jak również oryginalne, ręcznie wykonane produkty pasmanteryjne – hafty i makramy. Dla najmłodszych przygotowano ofertę drewnianych zabawek, ręcznie szyte ubrania, a także ręcznie wykonane ubranka dla lalek. Nie zabraknie też wyjątkowych ubrań dla dorosłych spod igły śląskiej projektantki, obrazów lokalnej malarki i wyjątkowej księgarni z książkami po śląsku.

Kiermasz śląskich artystów w M1 Zabrze odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę 26-27 listopada, w głównym pasażu centrum handlowego.

Centrum handlowe M1 Zabrze gromadzi szeroką propozycję sklepów i punktów usługowych niemal wszystkich kategorii – od ubrań dla klientów w każdym wieku, przez obuwie, akcesoria, galanterię skórzaną, kosmetyki, elektronikę, po market spożywczy. Obiekt jest zlokalizowany przy drodze łączącej trzy śląskie miasta: Gliwice, Zabrze i Bytom, w bliskim sąsiedztwie autostrady A1. Do centrum można dojechać bezpłatnym autobusem M1, komunikacją miejską i własnym samochodem. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA