Wybory Prezydenta RP - obwieszczenie prezydenta Zabrza dotyczące drugiej tury Email
Wpisany przez Wojciech Słota napisz do autora    poniedziałek, 22 czerwca 2020 09:41

GŁOSOWANIE. 12 lipca 2020 roku (niedziela) znów udamy się do lokali wyborczych celem oddania głosu na kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w II turze wyborów. Głosowanie potrwa od godziny 7 do godziny 21. Głosować będzie można tylko na jednego kandydata, stawiając na karcie do głosowania znak „x” (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) w kratce z lewej strony obok nazwiska kandydata. W Zabrzu utworzono 77 stałych obwodów głosowania, a 13 zostało utworzonych w zakładach leczniczych, domach pomocy społecznej oraz zakładzie karnym. Szczegóły z adresami obok (kliknij obwieszczenie).
Przypominamy, że w wyborach Prezydenta RP nastąpiła zmiana siedziby obwodowej komisji wyborczej nr 75. Obecnie mieści się ona w Przedszkolu nr 1 przy ul. Władysława Reymonta 52. 
Wytyczne sanitarne:
Wyborca przed udaniem się do lokalu wyborczego powinien pamiętać, że ma obowiązek zakrycia ust i nosa. Może to zrobić przy pomocy odzieży lub jej części, maseczki albo przyłbicy. W lokalu wyborczym obowiązuje zachowanie bezpiecznej odległości. Ponadto, zaleca się, aby wyborca używał własnych rękawiczek jednorazowych i użył własnego długopisu.

 
 

FACEBOOK

DREWNO opałowe,

pocięte, połupane,

300 zł/ m3.

Tel. 534-933-167 


 

Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA
Reklama
REKLAMA